&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební dorty, koláčky, cukroví - Ústecký kraj

Svatební dorty a svatební koláčky neodmyslitelně patří ke svatební hostině. Krásný svatební dort a chutné svatební koláčky ocení každý svatebčan.

Svatební dorty a svatební koláčky

Při plánování svatební hostiny byste neměli podcenit výběr svatebního dortu a svatebních koláčků. Jejich vzhled i chuť dotváří příjemnou atmosféru při hodování. Svatební dorty se vyrábí v různých tvarech, barvách i chutích. Můžete si vybrat, zda zvolíte třeba dvoupatrový nebo třípatrový dort, s bílou nebo hnědou polevou, čokoládovou či karamelovou náplní apod. Svatební koláčky jsou pak co do tvaru víceméně stejné, ale vybírat lze z mnoha druhů podle vašich chutí - je libo makové, tvarohové, ořechové nebo jiné? Svatební koláčky jsou vítanou laskominou každého svatebního hosta!

Svatební dorty - jak na výběr toho pravého

Výběr svatebního dortu může být zpočátku oříšek. Měli byste si proto hned na začátku ujasnit minimálně to, v jakých chutích se shodnete. Následně proberte, jaký tvar, barvu a zdobení preferujete. Svatební dorty lze totiž vybírat v celé škále variant - dvoupatrové, třípatrové, čtyřpatrové, na stojanu, bez stojanu, s fondánovým zdobením či dokonce s živými květinami. Pro alergiky jsou k dostání také bezlepkové svatební dorty.

Svatební koláčky na tabuli i do výslužky

Svatební koláčky by na svatební tabuli rozhodně neměly chybět. Svůj účel však splní nejen jako ozdoba svatební tabule, ale také jako nezbytná součást výslužky pro svatební hosty. Původním účelem svatebních koláčků je totiž poděkování svatebčanům za účast na svatbě, za jejich přání a dary. Chutné svatební koláčky pak jako výraz díků můžete předat také matrikáři, fotografovi, hudebníkům či kadeřnici a dalším lidem, kteří se podíleli na organizaci vaší svatby.

Cukrářství DUO

Vlastni výroba a rozvoz Celé dorty dle vašich představ už 14 let Možnost nakupovat v našem E-SHOPU Doprava zdarma

Region: Ústecký kraj, Ústí nad Labem Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Podmokelska 28/13, Ústí nad Labem

Cukrárna Bárny

Komletní sortiment svatebních dortů, různé velikosti a tvary, velký výběr chutí jak korpusu,tak náplní,zákusky,svatební koláčky.

Region: Ústecký kraj, Most Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

S.K.Neumanna 2089, Most

Cukrářství u Kovandů

Již patnáct let se zabýváme výrobou nejen svatebních dortů, koláčků a minizákusků, ale také výrobou narozeninových dortů a dortů...

Region: Ústecký kraj, Ústí nad Labem Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Libouchec 59, Libouchec

Cukrárenská výroba INDIAN spol. s r.o.

Výroba svatebních, narozeninových a dětských dortů. Atypické dorty dle předlohy. Zákusky, minidezerty, svatební koláčky. Výběr z...

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Doubravská 853, Teplice

Alena Erfányuková Cukrářská výrobna EXPRES

Firma Expres působí na našem trhu 14 let. Máme obrovské zkušenosti s výrobou klasických výrobků a zákusků. Jsme schopni splnit...

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Dvořákova 1337, Děčín

Další společnosti najdete zde: