&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební dorty, koláčky, cukroví - Plzeňský kraj

Svatební dorty a svatební koláčky neodmyslitelně patří ke svatební hostině. Krásný svatební dort a chutné svatební koláčky ocení každý svatebčan.

Svatební dorty a svatební koláčky

Při plánování svatební hostiny byste neměli podcenit výběr svatebního dortu a svatebních koláčků. Jejich vzhled i chuť dotváří příjemnou atmosféru při hodování. Svatební dorty se vyrábí v různých tvarech, barvách i chutích. Můžete si vybrat, zda zvolíte třeba dvoupatrový nebo třípatrový dort, s bílou nebo hnědou polevou, čokoládovou či karamelovou náplní apod. Svatební koláčky jsou pak co do tvaru víceméně stejné, ale vybírat lze z mnoha druhů podle vašich chutí - je libo makové, tvarohové, ořechové nebo jiné? Svatební koláčky jsou vítanou laskominou každého svatebního hosta!

Svatební dorty - jak na výběr toho pravého

Výběr svatebního dortu může být zpočátku oříšek. Měli byste si proto hned na začátku ujasnit minimálně to, v jakých chutích se shodnete. Následně proberte, jaký tvar, barvu a zdobení preferujete. Svatební dorty lze totiž vybírat v celé škále variant - dvoupatrové, třípatrové, čtyřpatrové, na stojanu, bez stojanu, s fondánovým zdobením či dokonce s živými květinami. Pro alergiky jsou k dostání také bezlepkové svatební dorty.

Svatební koláčky na tabuli i do výslužky

Svatební koláčky by na svatební tabuli rozhodně neměly chybět. Svůj účel však splní nejen jako ozdoba svatební tabule, ale také jako nezbytná součást výslužky pro svatební hosty. Původním účelem svatebních koláčků je totiž poděkování svatebčanům za účast na svatbě, za jejich přání a dary. Chutné svatební koláčky pak jako výraz díků můžete předat také matrikáři, fotografovi, hudebníkům či kadeřnici a dalším lidem, kteří se podíleli na organizaci vaší svatby.

Dorty Kařez

Svatební dort, který bude ozdobou svatební tabule. Sweet bar, makronky, panna cotta, tiramisu, ... neváhejte nás kontaktovat.

Region: Plzeňský kraj, Rokycany Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Kařez 247, Kařez

Pekárnička a cukrárnička Veverka

Vyrábíme domácí koláče, minidezerty, dorty i zákusky.

Region: Plzeňský kraj, Domažlice Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Klenovice 31, Všeruby

Dorty Elegance

Naše firma Dorty Elegance pro Vás na zakázku připraví jakékoliv luxusní a elegantní dorty pro všechny slavnostní příležitosti -...

Region: Plzeňský kraj, Plzeň Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Komenského, Přeštice

Dorty Iveta Johánková

Výroba svatebních dortů na přání. Rolády, řezy, zákusky. Ostatní dorty. Více info a fotografií na mojich stránkách.

Region: Plzeňský kraj, Domažlice Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Starý Klíčov 91, Mrákov

Cukrárna OREO

Prodej zákusků, dortů, sladkého pečiva. Dorty-volný prodej, výroba na objednávku(dle katalogů i vlastních návrhů). Posezení, v letní...

Region: Plzeňský kraj, Plzeň Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Masarykova 68, Plzeň

Cukrárna CRYSTAL

Velký výběr svatebních dortů, koláčků, zákusků a minidezertů.

Region: Plzeňský kraj, Plzeň Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Klatovská tř. 126, Plzeň

Další společnosti najdete zde: