&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební účesy a líčení - Ústecký kraj

Svatební účesy jsou korunou krásy obou novomanželů, zejména však nevěsty. Perfektní svatební účes totiž udělá z každé ženy princeznu jako z pohádky. Svatební líčení je završením vaší dokonalé přípravy na svatební den – udělá z vás překrásnou nevěstu, ze které budoucí manžel nespustí oči.

Svatební účesy

Krásný svatební účes nemusí být výsadou pouze pro ženy s dlouhými vlasy. I když máte kratší vlasy, najdou se i pro vás vhodné svatební účesy, které vás promění k nepoznání. Společně se stylovými vlasovými doplňky, čelenkou či ozdobami se váš slavnostní účes stane pomyslnou „třešničkou na dortu" celého vašeho svatebního úboru - prostě bude z vás nevěsta jako květ! Svatební účesy je však třeba vybírat tak, aby ladily s osobitým stylem každé nevěsty.

Svatební účesy - jaký zvolit?

Jsou vaše svatební šaty spíše jemné a něžné, elegantní nebo smyslně ženské? Pak vězte, že svatební účesy by stylu nevěsty měly vždy odpovídat. Nesprávně vybraný svatební účes může napáchat spoustu škody tím, že celkový dojem rozbije. Stroze elegantní svatební šaty zkrátka příliš neladí s bohatým nakadeřeným účesem se spoustou romantických ozdobiček. Šikovná a zkušená kadeřnice vám však s volbou odpovídajícího účesu určitě pomůže. Kromě ujasnění si svého stylu proto nepodceňte ani výběr kadeřnice - zjistěte si její reference a promluvte si s ní o možnostech a nápadech. Svatební účesy je možné tvořit v řadě variant, nebojte se vyzkoušet něco nového!

Inspirace pro svatební účesy

Cennou inspirací pro originální svatební účesy pro vás mohou být třeba vaše kamarádky, které již svatbu měly. Prohlédněte si jejich fotky a zhodnoťte, zda jejich účes odpovídá jejich typu a stylu svatebních šatů. Pokud vás některý účes opravdu zaujme, řekněte si o kontakt na kadeřnici. Další inspiraci na svatební účesy získáte také na internetu, kde najdete spousty profesionálních fotek. Můžete si vše projít a zhodnotit, co se k vám a k vámi vybraným šatům skutečně hodí.

Svatební líčení

Dopřejte si na svůj slavný den profesionální svatební líčení. Nejen, že se nebudete muset nervovat s přípravou, ale všechno budete mít zařízeno s veškerým servisem, komfortem a pohodlím. Zkušená kosmetička vám poskytne perfektní péči, díky které se proměníte k nepoznání. Společně v kombinaci s povedeným svatebním účesem z vás svatební líčení udělá opravdovou princeznu.

Styl svatebního líčení

Svatební líčení má svá pravidla, která každá dobrá kosmetička zná a dodržuje. Je třeba, abyste byla nalíčená dostatečně výrazně, aby vše dobře vyniklo na svatebních fotografiích, ale zároveň musí váš make-up působit přirozeně a vydržet po celý náročný svatební den. Svatební líčení se vyplatí zařizovat společně se svatebním účesem a se svatebními šaty, abyste dosáhla jednotného stylu. Romantickému účesu a šatům by mělo odpovídat romantické nalíčení, elegantnímu stylu zase elegantní svatební líčení a podobně.

Svatební líčení - jak vše probíhá?

Chcete se domluvit na svatebním líčení s kosmetičkou, ale nemáte ponětí, jak vše probíhá? Ke kosmetičce byste se měla objednat nejlépe co nejdříve po stanovení svatby a domluvit se s ní nejprve na zkoušce svatebního make-upu. Zkouška by měla proběhnout zhruba 4 týdny před svatbou - díky tomu budete mít spoustu času si vše promyslet a zkonzultovat (i s ohledem na výběr svatebního účesu a šatů). Svatební líčení také lépe uvidíte jako celek, když si s sebou na zkoušku přinesete obrázek šatů a případné doplňky jako závoj, čelenka či vlasové ozdoby. Poté, co se s kosmetičkou domluvíte na konkrétní představě, už nic nebrání tomu, aby vás v den svatby perfektně nalíčila a udělala z vás nádhernou nevěstu.

Iveta Brůnová

líčení, poradenství a konzultace, účesy, kosmetické ošetření, pleťová a dekorativní kosmetika, výroba svatebních doplňků,...

Region: Ústecký kraj, Most Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

V.Hálka, 1532, Most

Make up artist Aneta Adlerová

Jsem absolventkou Make - Up Course MASTER BEAUTY se specializací na Beauty make-up, Bridal make-up, Hair design a Photo make-up v MAKE-UP...

Region: Ústecký kraj, Most Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

K Loučkám , Litvínov

Petra Kotyzová

Nabízím služby v oblasti profesionální vizážistiky (denní/večerní/svatební líčení, foto make up, extravagantní make up), úpravy...

Region: Ústecký kraj, Chomutov Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Vilová 1670/2, Chomutov

Ludmila Škvorová - Makeup Artist

Líčím profesionální kosmetikou MAC a své služby nabízím všem, kteří chtějí podtrhnout svou krásu v nadcházející plesové...

Region: Ústecký kraj, Ústí nad Labem Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Makova 2819, Usti nad Labem

Ing. Martina Špoulová

Vizážistika - svatební líčení, líčení na plesy

Region: Ústecký kraj, Most Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Petra Jilemnického 2501/13, Most

Kosmetický salon Vizáž

Kosmetické služby, modeláž nehtů, vizážistika, profesionální líčení, barevné poradenství, kosmetické poradenství, poradenství v...

Region: Ústecký kraj, Ústí nad Labem Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Žukovova 719/12, Ústí nad Labem

TEAM PROMĚNY v.o.s.

Kosmetika, vizáž, image poradenství, kadeřnictví, tetování, permanentní make-up, masáže, fotoatelier, modeláž nehtů, kurzy.

Region: Ústecký kraj, Most Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Bělehradská, Most

Studio Alfa

Kadeřnický salón, kosmetika, manikůra, modeláž nehtů, fitness studio a solárium.

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Pod Hvězdou 288/14, Rumburk

Salon GABRIELA

Kadeřnictví - Wella Sebastian. Kosmetika - Babor. Manikúra - gelové nehty. Parafínové zábaly. Laser Scaner.

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Českobratrská 33, Teplice

Zuzana Hrubá

Soláriua Ergoline, kadeřnické služby, prodlužování a zahušťování vlasů keratinem za báječné ceny, prodlužování nehtů gelem.

Region: Ústecký kraj, Litoměřice Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Kolonka 86, Hoštka - Kochovice

Richard Oberreiter

Kadeřnictví, modeláž nehtů, účesy počítačem, solárium.

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

U stadionu 1360/8, Rumburk

Kadeřnický salón Idea Donna

Kadeřnický salon, kosmetika, pedikúra, solárium, modeláž nehtů.

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Thomayerova 75/2, Děčín

Studio Renome

Kadeřnictví, manikúra, pedikúra, masáže.

Region: Ústecký kraj, Chomutov Obor činnosti: Svatební účesy a líčení

Husova 59, Jirkov

Další společnosti najdete zde: