&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební kytice - Ústecký kraj

Bez krásné svatební kytice se neobejde žádná pořádná svatba. Svatební kytice patří do ruky každé nádherné nevěstě a na kapotu stylově vyzdobeného svatebního vozu.

Svatební kytice pro nevěstu

Nevěsta má být na své svatbě princeznou, která ve své ruce třímá křehkou nádheru v podobě romantických květin. Svatební kytice lze uvázat řadou různých způsobů a přizpůsobit je tak celkovému stylu svatby. V první řadě by měla být svatební kytice v souladu s vybranými svatebními šaty, korsáží ženicha a dalšími květinovými doplňky. Stejně tak bychom se při výběru svatební kytice měli držet určitých pravidel jako je výška a typ postavy nevěsty, její věk a barevná typologie. Se správným výběrem kytice a s jejím aranžmá vám vždy rádi pomohou odborníci.

Jaký styl svatební kytice zvolit?

Výběr květin, které se do svatební kytice uvážou, je opravdu pestrý. Široké jsou i možnosti vázání svatebních kytic - od klasických až po experimentální kytice s použitím nových moderních materiálů. Svatební kytice lze zkrátka uvázat přesně podle přání a nároků svatebčanů. Plánují-li malou svatbu a chce-li si nevěsta obléct krátké šaty či kostým, hodí se pro ni klasická kulatá kytice. Převislé svatební kytice jsou vhodné pro reprezentativní svatbu a krásně doplní většinu velkých svatebních šatů. Experimentální kytici ocení nevěsta, která chce vyzkoušet něco tvarově nového a extravagantního.

Svatební kytice na svatební vůz

K dekoraci svatebního auta se v současné době stále častěji používají originální a odvážná květinová aranžmá. Svatební kytice zkrátka nahrazují gumové panenky, které jsou již poněkud za zenitem. Právem - květiny totiž dozdobí slavnostní povoz mnohem elegantněji. Dekoraci je však potřeba vybírat pečlivě a sladit ji s typem a barvou auta. Největší svatební kytice by měla zdobit hlavně automobil nevěsty, ženichův vůz a vozy ostatních svatebčanů bývají nazdobeny střídměji.

 

Květinářství Vintrich

Nabízíme kompletní floristický servis od svatební kytice pro nevěstu po založení krásné svatební tabule.

Region: Ústecký kraj, Litoměřice Obor činnosti: Svatební kytice

Osvoboditelů 40/19, Lovosice

Květinářství Lavande - Vintrich

Navrhneme a vytvoříme Vám originální ale i tradiční svatební kytici a celkový styl Vaší svatby tak, aby Váš svatební den byl...

Region: Ústecký kraj, Litoměřice Obor činnosti: Svatební kytice

Osvobidelů 19, Lovosice

CENTROFLOR, s.r.o.

Tradiční výrobce umělých květin v ČR.Umělé květiny jsou vhodným doplňkem na šaty či do vlasů. Možnost přímého nákupu v...

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Svatební kytice

Šluknovská 402, Velký Šenov

ikytky

svatební kytice a svatební výzdoba,doručování květin,dárkové kytice,ozdobné balení dárků

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební kytice

Zemská 1446/10, Teplice

květinářství Slunečnice

Svatební kytice vážeme vždy z čerstvých řezaných květin dle výběru zákazníka a to kulaté, převislé, ale i netradiční a atypické.

Region: Ústecký kraj, Louny Obor činnosti: Svatební kytice

Nám. Svobody 157, Žatec

ANETTE

Svatební kytice a kompletní svatební servis.

Region: Ústecký kraj, Litoměřice Obor činnosti: Svatební kytice

Osvoboditelů 40/19, Lovosice

AD ALBIM

Květinářství, originální vazba, dekorace, keramika

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Svatební kytice

Masarykovo nám. 225, Děčín

Další společnosti najdete zde: