&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební dorty, koláčky, cukroví - Liberecký kraj

Svatební dorty a svatební koláčky neodmyslitelně patří ke svatební hostině. Krásný svatební dort a chutné svatební koláčky ocení každý svatebčan.

Svatební dorty a svatební koláčky

Při plánování svatební hostiny byste neměli podcenit výběr svatebního dortu a svatebních koláčků. Jejich vzhled i chuť dotváří příjemnou atmosféru při hodování. Svatební dorty se vyrábí v různých tvarech, barvách i chutích. Můžete si vybrat, zda zvolíte třeba dvoupatrový nebo třípatrový dort, s bílou nebo hnědou polevou, čokoládovou či karamelovou náplní apod. Svatební koláčky jsou pak co do tvaru víceméně stejné, ale vybírat lze z mnoha druhů podle vašich chutí - je libo makové, tvarohové, ořechové nebo jiné? Svatební koláčky jsou vítanou laskominou každého svatebního hosta!

Svatební dorty - jak na výběr toho pravého

Výběr svatebního dortu může být zpočátku oříšek. Měli byste si proto hned na začátku ujasnit minimálně to, v jakých chutích se shodnete. Následně proberte, jaký tvar, barvu a zdobení preferujete. Svatební dorty lze totiž vybírat v celé škále variant - dvoupatrové, třípatrové, čtyřpatrové, na stojanu, bez stojanu, s fondánovým zdobením či dokonce s živými květinami. Pro alergiky jsou k dostání také bezlepkové svatební dorty.

Svatební koláčky na tabuli i do výslužky

Svatební koláčky by na svatební tabuli rozhodně neměly chybět. Svůj účel však splní nejen jako ozdoba svatební tabule, ale také jako nezbytná součást výslužky pro svatební hosty. Původním účelem svatebních koláčků je totiž poděkování svatebčanům za účast na svatbě, za jejich přání a dary. Chutné svatební koláčky pak jako výraz díků můžete předat také matrikáři, fotografovi, hudebníkům či kadeřnici a dalším lidem, kteří se podíleli na organizaci vaší svatby.

Čokoládovna Česká Lípa

Vynikající čokoláda, ruční výroby,to pravé pro Vás i Vaše hosty, figurky ženicha a nevěsty, svatební čokoládové balíčky...

Region: Liberecký kraj, Česká Lípa Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Žižkova 530, Česká Lípa

Pekařství Jahůdka, s.r.o.

koláčky, zákusky a dorty

Region: Liberecký kraj, Liberec Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

TOVARYŠSKÝ VRCH 1358 / 3, Liberec 1

Dorty Havelková

Pečeme moderní svatební dorty pro Liberecký kraj.  

Region: Liberecký kraj, Liberec Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

U Pískovny 1a, Jablonec nad Nisou

MissCake

Výroba luxusních dortů na zakázku. Luxusní svatební dorty, marcipánové dorty, dětské dorty, svatební koláčky, minizákusky.

Region: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Vysoká 1210/5a, Jablonec nad Nisou

Cukrárna FLORA

výroba svatebních dortů, zákusků, koláčků, minizákusků, vánočního pečiva a různých atypických dortů.

Region: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Rychnovská 430, Jablonec n.Nisou

Další společnosti najdete zde: