&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební kytice - Karlovarský kraj

Bez krásné svatební kytice se neobejde žádná pořádná svatba. Svatební kytice patří do ruky každé nádherné nevěstě a na kapotu stylově vyzdobeného svatebního vozu.

Svatební kytice pro nevěstu

Nevěsta má být na své svatbě princeznou, která ve své ruce třímá křehkou nádheru v podobě romantických květin. Svatební kytice lze uvázat řadou různých způsobů a přizpůsobit je tak celkovému stylu svatby. V první řadě by měla být svatební kytice v souladu s vybranými svatebními šaty, korsáží ženicha a dalšími květinovými doplňky. Stejně tak bychom se při výběru svatební kytice měli držet určitých pravidel jako je výška a typ postavy nevěsty, její věk a barevná typologie. Se správným výběrem kytice a s jejím aranžmá vám vždy rádi pomohou odborníci.

Jaký styl svatební kytice zvolit?

Výběr květin, které se do svatební kytice uvážou, je opravdu pestrý. Široké jsou i možnosti vázání svatebních kytic - od klasických až po experimentální kytice s použitím nových moderních materiálů. Svatební kytice lze zkrátka uvázat přesně podle přání a nároků svatebčanů. Plánují-li malou svatbu a chce-li si nevěsta obléct krátké šaty či kostým, hodí se pro ni klasická kulatá kytice. Převislé svatební kytice jsou vhodné pro reprezentativní svatbu a krásně doplní většinu velkých svatebních šatů. Experimentální kytici ocení nevěsta, která chce vyzkoušet něco tvarově nového a extravagantního.

Svatební kytice na svatební vůz

K dekoraci svatebního auta se v současné době stále častěji používají originální a odvážná květinová aranžmá. Svatební kytice zkrátka nahrazují gumové panenky, které jsou již poněkud za zenitem. Právem - květiny totiž dozdobí slavnostní povoz mnohem elegantněji. Dekoraci je však potřeba vybírat pečlivě a sladit ji s typem a barvou auta. Největší svatební kytice by měla zdobit hlavně automobil nevěsty, ženichův vůz a vozy ostatních svatebčanů bývají nazdobeny střídměji.

 

Zahradní a parková spol. s r.o.

Nabízíme kompletní svatební květinový servis.

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební kytice

Chebská 185, Mariánské Lázně

České květiny - online květinářství

Specialista v doručování květin na adresu. Zajišťujeme rozvoz kytic a dárků dle specifických požadavků kamkoli po ČR i SR.

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební kytice

Polní 366, Lázně Kynžvart

KVĚTINY ONLINE – květiny pro každou příležitost

Vše co se týká doručování květin, můžete nechat na nás. Rozvoz kytic a dárků po celé ČR i SR do 24 hodin. Bezpečná platba kartou.

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební kytice

Polní 367, Lázně Kynžvart

FLORISTICKÁ DÍLNA - Martina Štěpánková

Vazba svatebních kytic dle vlastních návrhů i podle katalogů, kompletní svatební floristika.

Region: Karlovarský kraj, Karlovy Vary Obor činnosti: Svatební kytice

Moskevská 10, Karlovy Vary

Další společnosti najdete zde: