&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatba na klíč - Plzeňský kraj

Svatba na klíč vám zajistí svatební den bez zbytečných starostí. Přizpůsobte si svatbu podle svých představ - svatba na klíč je pro to elegantním řešením.

Svatba na klíč - kompletní servis

Plánování a příprava svatby se často mohou proměnit ve velice stresující záležitost. Svatba na klíč vám však zajistí kompletní servis na profesionální úrovni. Odborníci se o vše postarají za vás, vy si jen vyberete z různých služeb a přizpůsobíte si tak svatbu podle svých představ. Svatba na klíč zahrnuje mimo jiné poradenství a konzultace, administrativní asistenci, sestavení předběžného rozpočtu, zajištění dodavatelů, koordinaci celé akce či služby svatebního koordinátora.

Svatba na klíč - svatební koordinátor

V souvislosti se svatbou na klíč jsme zmínili též služby svatebního koordinátora. Kdo to je a o co se postará? Svatební koordinátor je tu od toho, aby vám pomohl na 100 procent zrealizovat vaše představy o tom, jak by měl váš nejslavnostnější den proběhnout. Zkrátka bez svatebního koordinátora by to nebyla ta správná svatba na klíč. Koordinátor je vám k dispozici od prvních chvil, kdy vše administrativně řešíte na úřadech přes výběr a zajištění nejvhodnějších prostor pro váš obřad a následnou hostinu až pečlivý dohled nad zdárným průběhem celého dne.

Svatba na klíč podle vašich představ a nároků

Plánujete spíše menší svatbu jen pro úzký okruh hostů? Svatba na klíč vám pomůže s malou svatbou stejně jako s tou velkolepou. Můžete si vybrat, kde svůj den „D" uspořádáte - agentury pořádající svatby na klíč mívají v nabídce nepřeberné množství nádherných zámků, hradů, kostelů i restaurací. Kromě poradenství a svatebního koordinátora vám svatba na klíč spolehlivě zajistí cateringové služby, fotografa, kameramana, květinovou výzdobu, dopravu, svatební prezentaci, kadeřnické a kosmetické služby, svatební hudbu a program, svatební noviny, svatební šaty a doplňky, profesionální obsluhu, ohňostroje a mnoho dalšího.

Fresh wedding

Jsme jiní, svěží, prostě FRESH. Nabízíme mimo jiné výběr konceptu...

Region: Plzeňský kraj, Plzeň Obor činnosti: Svatba na klíč

Komenského 50, Plzeň

Svatba-eshop

Internetový obchod se svatebními doplňky a dekoracemi pro Váš svatební den. Dekorace které nabízíme využijete i při různých oslavách...

Region: Plzeňský kraj, Rokycany Obor činnosti: Svatba na klíč

Lužická, Rokycany

LK manor s.r.o.

Křtiny a rychlo-svatby na štěnovickém zámku! V interiéru (v kapli Panny Marie r. 1740) a v altánku zámecké zahrady! Pro novomanžele...

Region: Plzeňský kraj, Plzeň Obor činnosti: Svatba na klíč

Plzeňská 1, Štěnovice

Další společnosti najdete zde: