&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Snubní prsteny - Liberecký kraj

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi.

Snubní prsteny

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi. Při výběru prstenů je třeba dbát především na vlastnosti materiálu. Snubní prsteny se nevyrábí pouze ze zlata, ale k jejich výrobě je využívána celá řada kovů, především chirurgická ocel, titan a platina. Barvením kovů se získá opravdu široká paleta odstínů od bílé až po černou a nespočet jejich kombinací.

Jaké snubní prsteny?

Protože snubní prsteny se vybírají pro celý život, je důležité vybrat takové, které budou vyhovovat oběma partnerům. Není nutné se bránit ani menším či větším odlišnostem mezi prsteny partnerů. Dnes je běžné, že snubní prsteny pro oba partnery jsou stejné a do dámské varianty je vsazen jeden nebo více kamínků.

Snubní prsteny mají svůj styl

Snubní prsteny jsou ovlivňovány módními trendy a od toho se odvíjí i jejich design. Na trhu se objevují klasické kombinace barev a materiálů, efektní motivy gravírování i netradiční až výstřední styl snubních prstenů. Zajímavou novinkou může být snubní prsten pro ženu, do kterého lze vložit její zásnubní prstýnek ve stejném designu.

Granát

Granát, d.u.v., Turnov je tradiční výrobce šperků s českým granátem od 1953. Nabízíme luxusní snubní a zásnubní prsteny s českým granátem, symbolizující lásku a vášeň, vyrobených na zakázku ze zlata či stříbra. Na přání lze zasadit i jiné...

Region: Liberecký kraj, Semily Obor činnosti: Snubní prsteny

www.granat.cz Výšinka 1409, Turnov

Další společnosti najdete zde: