&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Snubní prsteny - Česká republika

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi.

Snubní prsteny

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi. Při výběru prstenů je třeba dbát především na vlastnosti materiálu. Snubní prsteny se nevyrábí pouze ze zlata, ale k jejich výrobě je využívána celá řada kovů, především chirurgická ocel, titan a platina. Barvením kovů se získá opravdu široká paleta odstínů od bílé až po černou a nespočet jejich kombinací.

Jaké snubní prsteny?

Protože snubní prsteny se vybírají pro celý život, je důležité vybrat takové, které budou vyhovovat oběma partnerům. Není nutné se bránit ani menším či větším odlišnostem mezi prsteny partnerů. Dnes je běžné, že snubní prsteny pro oba partnery jsou stejné a do dámské varianty je vsazen jeden nebo více kamínků.

Snubní prsteny mají svůj styl

Snubní prsteny jsou ovlivňovány módními trendy a od toho se odvíjí i jejich design. Na trhu se objevují klasické kombinace barev a materiálů, efektní motivy gravírování i netradiční až výstřední styl snubních prstenů. Zajímavou novinkou může být snubní prsten pro ženu, do kterého lze vložit její zásnubní prstýnek ve stejném designu.

GOLDEX

Firma Goldex je český výrobce snubních a zásnubních prstenů. Díky vlastní výrobě Vám můžeme nabídnout nejlepší ceny, expresní výrobu a dodání nebo individuální úpravy našich vzorů. Snubní prsteny Vám také vyrobíme dle vašeho návrhu nebo z...

Region: Ústecký kraj, Louny Obor činnosti: Snubní prsteny

www.goldex.cz Mírové náměstí 49, Louny

Snubní prsteny Altar - Jaroslav Nešleha

Vyberte si i vy snubní prsteny u nás Možná i vás čeká v brzké době velký den, ve kterém se svým partnerem či svou partnerkou ztvrdíte svou lásku úředně. Zaměřujeme se na výrobu snubních prstenů z chirurgické oceli, titanové a wolframové. Tyto...

Region: Středočeský kraj, Kladno Obor činnosti: Snubní prsteny

www.ok-snubniprsteny.cz Československé armády 1989, Kladno

Ráj snubních prstenů

Ráj snubních prstenů to je reálný výběr z více jak 3150 vystavených modelů ze zlata, oceli, stříbra, titanu a platiny. Jako jediní máme přes 1000 ks prstenů skladem ihned k zakoupení. Vyrábíme prsteny i expres.

Region: Hlavní město Praha, Praha 9 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.prsteny-prstynky.cz Pod Pekárnami 157/3

Atelier Petr Pluhař

Zhotovuji zásnubní a snubní prsteny, provádím restaurování, opravy i ostatní zlatnické práce. Díky rozsahu služeb jsem pro Vás schopen vyrobit jakýkoliv šperk. Vyrobím Vám originální moderní i klasické šperky dle Vašeho návrhu ze zlata i jiných...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.ppluharsperk.cz Benediktská 690 / 7, Praha 1 - Staré Město

Snubní prsteny BRILAS

Snubní prsteny Brilas mají nejvyšší kvalitu, nádherný vzhled a skvělou cenu. Přijďte se nechat hýčkat našim milým personálem na jednu z našich 18 prodejen po celé ČR!

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.brilas.cz Revoluční 762/13

Ametyst

Snubní a zásnubní prsteny mají být jedinečné, nadčasové a hlavně kvalitní. Nabízíme nejvyšší kvalitu ručního zpracování včetně osazení drahými kameny. Nejsme pouze prodejci, jsme především výrobci a zajistíme Vám veškerý servis.

Region: Jihomoravský kraj, Brno Obor činnosti: Snubní prsteny

www.facebook.com/Ametyst.Tisnov Smetanova 616, Tišnov

Rýdl - zásnubní a snubní prsteny

Společnost Rýdl je čistě českou značkou. Zásnubní a snubní prsteny vznikají od návrhu až po výrobu v naší pražské zlatnické dílně. Každý prsten má svůj příběh, který je spojen s příběhem dvou lidí. Naši mistři zlatníci prstenům...

Region: Jihomoravský kraj, Brno Obor činnosti: Snubní prsteny

www.prsteny.cz Dornych 510/38

Rýdl - snubní prsteny

Láska je pouto dvou lidí. Pouto, které je plné nevyčerpatelné energie a dává nám radost ze života. Potvrzením vzájemné lásky bývá žádost o ruku a zpečetěním lásky je vstup do...

Společnost Rýdl je čistě českou značkou. Zásnubní a snubní prsteny vznikají od návrhu až po výrobu v naší pražské zlatnické dílně.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.prsteny.cz Újezd 35, Praha 1 Malá Strana

Snubní prsteny - Zlatnický atelier - Petr Horatschke

Ručně vyráběné snubní a zásnubní prsteny, šperky na zakázku ze zlata, stříbra, platiny i diamantů. Také provádíme opravy šperků i bižuterie na počkání, restaurování šperků i s brilianty.

Region: Hlavní město Praha, Praha 2 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.atelier-sperku.cz Francouzská 13, Praha 2

Další společnosti najdete zde: