&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Snubní prsteny - Hlavní město Praha

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi.

Snubní prsteny

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi. Při výběru prstenů je třeba dbát především na vlastnosti materiálu. Snubní prsteny se nevyrábí pouze ze zlata, ale k jejich výrobě je využívána celá řada kovů, především chirurgická ocel, titan a platina. Barvením kovů se získá opravdu široká paleta odstínů od bílé až po černou a nespočet jejich kombinací.

Jaké snubní prsteny?

Protože snubní prsteny se vybírají pro celý život, je důležité vybrat takové, které budou vyhovovat oběma partnerům. Není nutné se bránit ani menším či větším odlišnostem mezi prsteny partnerů. Dnes je běžné, že snubní prsteny pro oba partnery jsou stejné a do dámské varianty je vsazen jeden nebo více kamínků.

Snubní prsteny mají svůj styl

Snubní prsteny jsou ovlivňovány módními trendy a od toho se odvíjí i jejich design. Na trhu se objevují klasické kombinace barev a materiálů, efektní motivy gravírování i netradiční až výstřední styl snubních prstenů. Zajímavou novinkou může být snubní prsten pro ženu, do kterého lze vložit její zásnubní prstýnek ve stejném designu.

TIAMI - Česká šperkařská značka

Doporučený

TIAMI: Řekněte "ANO" šperkům s lab-grown diamanty! Česká šperkařská značka TIAMI vyrábí elegantní nadčasové šperky, které vypráví Váš příběh. Věříme, že snubní...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.tiami.cz Palackého 718/9

Snubní prsteny BRILAS

Snubní prsteny Brilas mají nejvyšší kvalitu, nádherný vzhled a skvělou cenu. Přijďte se nechat hýčkat našim milým personálem na jednu z našich 18 prodejen po celé ČR!

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.brilas.cz Revoluční 762/13

Rýdl - snubní prsteny

Láska je pouto dvou lidí. Pouto, které je plné nevyčerpatelné energie a dává nám radost ze života. Potvrzením vzájemné lásky bývá žádost o ruku a zpečetěním lásky je vstup do...

Společnost Rýdl je čistě českou značkou. Zásnubní a snubní prsteny vznikají od návrhu až po výrobu v naší pražské zlatnické dílně.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.prsteny.cz Újezd 35, Praha 1 Malá Strana

Atelier Petr Pluhař

Zhotovuji zásnubní a snubní prsteny, provádím restaurování, opravy i ostatní zlatnické práce. Díky rozsahu služeb jsem pro Vás schopen vyrobit jakýkoliv šperk. Vyrobím Vám originální moderní i klasické šperky dle Vašeho návrhu ze zlata i jiných...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.ppluharsperk.cz Benediktská 690 / 7, Praha 1 - Staré Město

Snubní prsteny - Zlatnický atelier - Petr Horatschke

Ručně vyráběné snubní a zásnubní prsteny, šperky na zakázku ze zlata, stříbra, platiny i diamantů. Také provádíme opravy šperků i bižuterie na počkání, restaurování šperků i s brilianty.

Region: Hlavní město Praha, Praha 2 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.atelier-sperku.cz Francouzská 13, Praha 2

Další společnosti najdete zde: