&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Hudba na svatbu - Ústecký kraj

Hudba na svatbu je neopomenutelnou součástí vašeho svatebního dne. Výběrem vhodné hudby na svatbu dotvoříte atmosféru celého dne tak, že na něj vy ani ostatní svatebčané jen tak nezapomenete.

Hudba na svatbu - výběr hudby

Nezapomenutelnou svatbu vždy doprovází krásná hudba. Budoucí novomanželé by měli v první řadě společně vybrat hudbu k oltáři i k prvnímu společnému tanci. Co se týče příchodu k oltáři, má hudba na svatbu hned několik variant. Jestliže přichází nevěsta i ženich zvlášť, může si každý z nich vybrat svou písničku. Pokud čeká ženich u oltáře a přichází jen nevěsta, nebo v případě, že k oltáři spolu přichází oba snoubenci, vyberou si jako hudbu na svatbu pouze jednu písničku. Pro první společný tanec na svatební oslavě by si pak novomanželé měli zvolit takový song, který má pro oba z nich osobní význam.

Hudba na svatbu - živá hudba

Hudba na svatbu je důležitá zejména v rámci svatební oslavy, která se koná večer po obřadu. Jestliže svatebčané upřednostňují spíše živou hudební produkci, vyplatí se najmout si profesionální kapelu. Takováto živá hudba na svatbu vaši oslavu opravdu zpestří. Profesionální svatební muzikanti zpravidla hrají širokou paletu žánrů, dokážou se dopravit na jakékoliv místo po republice a dá se s nimi domluvit i organizace doprovodného programu, který zakomponují do svého vystoupení.

Hudba na svatbu - profesionální DJ

Svatební večírek s reprodukovanou hudbou se také dá proměnit v nezapomenutelný zážitek, pokud je hudba na svatbu v rukou profesionála. Ten by měl mít zejména pestrý repertoár a přehled, aby se vaše oslava nezvrhla v nudnou party, kde se celý večer omílá stále dokola jeden a tentýž hudební žánr. Hudba na svatbu od profesionálního DJ je navíc podpořena perfektně hrajícími reproduktory a zábavným moderováním večera, případně rozmanitým doprovodným programem.

DuoMane

Hudební skupina Duo Mane z Teplic se širokým repertoárem - plesy, svatba, taneční zábava nebo rodinná oslava všeho druhu - zahraje od...

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Hudba na svatbu

Fügnerova 1353, Teplice

Vivasong Víti Vávry

Profesionální živá hudba pro všechny generace. Elegantní a příjemné vystupování. Vlastní ozvučení , moderování a doprava je pro nás samozřejmostí.

Jsme specialisté v oboru svatební hudba. Hudba pro Váš svatební obřad i hostinu.  

Region: Ústecký kraj, Litoměřice Obor činnosti: Hudba na svatbu

Hlavní 49, Vrbice

Kapela & duo Dlouhej flám

Hudební produkce pro malé i velké společenské akce, oslavy, svatby, zábavy, plesy atd.

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Hudba na svatbu

Jasmínová 237, Krupka

Pavel a Renata

Hudba nejen na svatbu, ve dvou Vám zahrajeme taneční hudbu na oslavy,večírky párty i jiné tancovačky

Region: Ústecký kraj, Děčín Obor činnosti: Hudba na svatbu

Vilsnická, Děčín

SLÁVABAND

100% živá hudba Vás pobaví na Vaší na svatbě. Máme široký repertoár a hrajeme v 5-ti a 8-mi po celé republice. Na vyžádání...

Region: Ústecký kraj, Litoměřice Obor činnosti: Hudba na svatbu

Revoluční 693, Libochovice

Další společnosti najdete zde: