&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Hlavní město Praha - Praha 9

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Společenské šaty - svatební salon Praha

Nabízíme levné svatební šaty, společenské šaty a plesové šaty za cenu půjčovného. Pořiďte si svatební šaty opravdu levně.

Region: Hlavní město Praha, Praha 9 Obor činnosti: Svatební šaty

Krovova 1104/4, Praha 9 - Klánovice

Svatební ráj

Největší internetový obchod se svatebními doplňky, bižuterií a dekorací.

Region: Hlavní město Praha, Praha 9 Obor činnosti: Svatební šaty

Praha, Praha

CALLA svatební agentura

Největší internetový obchod se svatebními doplňky, bižuterií a dekoracemi. Svatební agentura - připravíme pro Vás "svatbu na klíč"

Region: Hlavní město Praha, Praha 9 Obor činnosti: Svatební šaty

Nad Šestikopy 3, Praha 9

Další společnosti najdete zde: