&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Hlavní město Praha - Praha 3

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

ROYAL FASHION ( PÁNSKÉ OBLEKY SUIT & ME )

Pražský salón SUIT & ME je renomované zakázkové krejčovství zaměřené na výrobu luxusních ručně šitých PÁNSKÉ OBLEKY. •...

Region: Hlavní město Praha, Praha 3 Obor činnosti: Svatební šaty

Písecká 2380/19 , Praha

Svatební salon Shelly - Svatební Šaty

Svatební salon Shelly, svatba, šaty, svatební šaty, svatebni, svatební salon, bižuterie, svatební kytice, snubní prsteny, svatebni šaty,...

Region: Hlavní město Praha, Praha 3 Obor činnosti: Svatební šaty

Táboritská 23/1000-Hotel Olšanka, Praha

Další společnosti najdete zde: