&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Hlavní město Praha - Praha 1

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Joss & Löwenstein s.r.o.

Český výrobce pánských společenských košil - držitel značky Joss a Joka. Vysoká kvalita, příjemné ceny, společenské košile pro...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební šaty

Králodvorská 16, Praha 1

Střevíce a více...

Střevíce a více...váš specializovaný prodejce na dámskou a pánskou svatební i společenskou obuv včetně doplňků: kabelek, bižuterie,...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební šaty

Spálená 27/96, Praha 1

Další společnosti najdete zde: