&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební kytice - Zlínský kraj - Uherské hradiště

Bez krásné svatební kytice se neobejde žádná pořádná svatba. Svatební kytice patří do ruky každé nádherné nevěstě a na kapotu stylově vyzdobeného svatebního vozu.

Svatební kytice pro nevěstu

Nevěsta má být na své svatbě princeznou, která ve své ruce třímá křehkou nádheru v podobě romantických květin. Svatební kytice lze uvázat řadou různých způsobů a přizpůsobit je tak celkovému stylu svatby. V první řadě by měla být svatební kytice v souladu s vybranými svatebními šaty, korsáží ženicha a dalšími květinovými doplňky. Stejně tak bychom se při výběru svatební kytice měli držet určitých pravidel jako je výška a typ postavy nevěsty, její věk a barevná typologie. Se správným výběrem kytice a s jejím aranžmá vám vždy rádi pomohou odborníci.

Jaký styl svatební kytice zvolit?

Výběr květin, které se do svatební kytice uvážou, je opravdu pestrý. Široké jsou i možnosti vázání svatebních kytic - od klasických až po experimentální kytice s použitím nových moderních materiálů. Svatební kytice lze zkrátka uvázat přesně podle přání a nároků svatebčanů. Plánují-li malou svatbu a chce-li si nevěsta obléct krátké šaty či kostým, hodí se pro ni klasická kulatá kytice. Převislé svatební kytice jsou vhodné pro reprezentativní svatbu a krásně doplní většinu velkých svatebních šatů. Experimentální kytici ocení nevěsta, která chce vyzkoušet něco tvarově nového a extravagantního.

Svatební kytice na svatební vůz

K dekoraci svatebního auta se v současné době stále častěji používají originální a odvážná květinová aranžmá. Svatební kytice zkrátka nahrazují gumové panenky, které jsou již poněkud za zenitem. Právem - květiny totiž dozdobí slavnostní povoz mnohem elegantněji. Dekoraci je však potřeba vybírat pečlivě a sladit ji s typem a barvou auta. Největší svatební kytice by měla zdobit hlavně automobil nevěsty, ženichův vůz a vozy ostatních svatebčanů bývají nazdobeny střídměji.

 

Ing. Šimon Pachl, PhD.

Zabýváme se profesionálním zhotovením svatebních kytic a veškerých dekorací na svatbu (kytice pro svatebčany, výzdoba aut, kočárů,...

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatební kytice

Hrnčířská 670, Hluk

H-KVĚTINY, Blanka Hubíková

Kompletní květinový servis.Svatební kytice na míru, slavnostní květinová tabule, aranže do kostela, obřadní síně, květinové...

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatební kytice

Sloupského 55, Uherské Hradiště

Zahradnictví, Hluk

Kompletní květinový svatební servis.

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatební kytice

Hrnčířská 670, Hluk

Další společnosti najdete zde: