&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatba na klíč - Zlínský kraj - Uherské hradiště

Svatba na klíč vám zajistí svatební den bez zbytečných starostí. Přizpůsobte si svatbu podle svých představ - svatba na klíč je pro to elegantním řešením.

Svatba na klíč - kompletní servis

Plánování a příprava svatby se často mohou proměnit ve velice stresující záležitost. Svatba na klíč vám však zajistí kompletní servis na profesionální úrovni. Odborníci se o vše postarají za vás, vy si jen vyberete z různých služeb a přizpůsobíte si tak svatbu podle svých představ. Svatba na klíč zahrnuje mimo jiné poradenství a konzultace, administrativní asistenci, sestavení předběžného rozpočtu, zajištění dodavatelů, koordinaci celé akce či služby svatebního koordinátora.

Svatba na klíč - svatební koordinátor

V souvislosti se svatbou na klíč jsme zmínili též služby svatebního koordinátora. Kdo to je a o co se postará? Svatební koordinátor je tu od toho, aby vám pomohl na 100 procent zrealizovat vaše představy o tom, jak by měl váš nejslavnostnější den proběhnout. Zkrátka bez svatebního koordinátora by to nebyla ta správná svatba na klíč. Koordinátor je vám k dispozici od prvních chvil, kdy vše administrativně řešíte na úřadech přes výběr a zajištění nejvhodnějších prostor pro váš obřad a následnou hostinu až pečlivý dohled nad zdárným průběhem celého dne.

Svatba na klíč podle vašich představ a nároků

Plánujete spíše menší svatbu jen pro úzký okruh hostů? Svatba na klíč vám pomůže s malou svatbou stejně jako s tou velkolepou. Můžete si vybrat, kde svůj den „D" uspořádáte - agentury pořádající svatby na klíč mívají v nabídce nepřeberné množství nádherných zámků, hradů, kostelů i restaurací. Kromě poradenství a svatebního koordinátora vám svatba na klíč spolehlivě zajistí cateringové služby, fotografa, kameramana, květinovou výzdobu, dopravu, svatební prezentaci, kadeřnické a kosmetické služby, svatební hudbu a program, svatební noviny, svatební šaty a doplňky, profesionální obsluhu, ohňostroje a mnoho dalšího.

Martin Kučera - svatby.at

Zařídíme Vaši svatbu. Svatební obřady na zámku Ořechov. Můžete zde strávit i celý svatební den včetně hostiny. Nabízíme zákusky,...

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatba na klíč

Na Vyhlídce 1476, Uherské Hradiště

Svatební studio DáMa

Zajistime vám svatbu od A do Z: svatební šaty bílé i barevné; pánské obleky; šaty pro družičky a svaté přijímání; dětské obleky;...

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatba na klíč

Mariánské nám.2371, Uherský Brod

Glanc - svatební a společenská agentura

Kompletní zajištění svatby (oznámení, hostina popř. catering, jmenovky, image nevěsta a ženich, kompletní sladění svatby,...

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatba na klíč

Široká 161, Uherský Brod

Svatební salon Pavlína

Půjčujeme svatební šaty, závoje, rukavičky, boty, dětské šaty, ozdoby na auto. Velký výběr svatebních oznámení a prstenů.

Region: Zlínský kraj, Uherské hradiště Obor činnosti: Svatba na klíč

Luční čtvrť 2023, Staré Město

Další společnosti najdete zde: