&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatba na klíč - Královehradecký kraj

Svatba na klíč vám zajistí svatební den bez zbytečných starostí. Přizpůsobte si svatbu podle svých představ - svatba na klíč je pro to elegantním řešením.

Svatba na klíč - kompletní servis

Plánování a příprava svatby se často mohou proměnit ve velice stresující záležitost. Svatba na klíč vám však zajistí kompletní servis na profesionální úrovni. Odborníci se o vše postarají za vás, vy si jen vyberete z různých služeb a přizpůsobíte si tak svatbu podle svých představ. Svatba na klíč zahrnuje mimo jiné poradenství a konzultace, administrativní asistenci, sestavení předběžného rozpočtu, zajištění dodavatelů, koordinaci celé akce či služby svatebního koordinátora.

Svatba na klíč - svatební koordinátor

V souvislosti se svatbou na klíč jsme zmínili též služby svatebního koordinátora. Kdo to je a o co se postará? Svatební koordinátor je tu od toho, aby vám pomohl na 100 procent zrealizovat vaše představy o tom, jak by měl váš nejslavnostnější den proběhnout. Zkrátka bez svatebního koordinátora by to nebyla ta správná svatba na klíč. Koordinátor je vám k dispozici od prvních chvil, kdy vše administrativně řešíte na úřadech přes výběr a zajištění nejvhodnějších prostor pro váš obřad a následnou hostinu až pečlivý dohled nad zdárným průběhem celého dne.

Svatba na klíč podle vašich představ a nároků

Plánujete spíše menší svatbu jen pro úzký okruh hostů? Svatba na klíč vám pomůže s malou svatbou stejně jako s tou velkolepou. Můžete si vybrat, kde svůj den „D" uspořádáte - agentury pořádající svatby na klíč mívají v nabídce nepřeberné množství nádherných zámků, hradů, kostelů i restaurací. Kromě poradenství a svatebního koordinátora vám svatba na klíč spolehlivě zajistí cateringové služby, fotografa, kameramana, květinovou výzdobu, dopravu, svatební prezentaci, kadeřnické a kosmetické služby, svatební hudbu a program, svatební noviny, svatební šaty a doplňky, profesionální obsluhu, ohňostroje a mnoho dalšího.

EVENTIQUE

Specialista na organizování akcí. Organizujeme a koordinujeme svatby, soukromé i firemní akce. Ke každému klientovi přistupujeme s...

Region: Královehradecký kraj, Hradec Králové Obor činnosti: Svatba na klíč

Velké náměstí, Hradec Králové

Saxana

Půjčujeme, prodáváme svatební šaty všech velikostí 36 – 52 , včetně těhotenských šatů svatebních kostýmů a oblečení pro...

Region: Královehradecký kraj, Náchod Obor činnosti: Svatba na klíč

Komenského 420, Náchod

Organizace a koordinace svateb Tribulová - Rijková

Prožijte svůj pohádkový den v pohodě a klidu. Rádi ušetříme Váš čas, starosti i peníze a pomůžeme Vám vše pečlivě připravit a...

Region: Královehradecký kraj, Hradec Králové Obor činnosti: Svatba na klíč

Srdínkova 338, Hradec Králové

Java salon

Java salon nabízí tradiční jávské a thajské masáže prováděné indonéskými terapeutkami mající certifikát nejvyšší úrovně.

Region: Královehradecký kraj, Hradec Králové Obor činnosti: Svatba na klíč

Komenského 262, Hradec Králové

Sabina Kvak - svatební koordinátorka

Kompletní servis v oblasti společenských akcí: svatby na klíč, firemní večírky, teambuilding, rauty, eventy, rodinné oslavy, plesy….

Region: Královehradecký kraj, Hradec Králové Obor činnosti: Svatba na klíč

Písečná 781, Hradec Králové

Centrum svatební módy Prstýnek

zapůjčení svatebních šatů pro nevěsty i do tanečních, velký výběr svatebních doplňků, snubní i zásnubní prstýnky, svatební...

Region: Královehradecký kraj, Hradec Králové Obor činnosti: Svatba na klíč

Gočárova třída 1210 (naproti Donu a Avionu),, Hradec Králové

Další společnosti najdete zde: