&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

10. 02. 2023Hard Rock Cafe

Jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům a zajistit tak dokonalé zázemí pro hladký průběh svatby, od vlastního odděleného vstupu, přes šatnu, kuchyni a bar, po prostor pro další doplňkové aktivity.

Otevřít detail

28. 01. 2023Svatební veletrh Pardubice

Poslední týden v lednu patří už tradičně Svatebnímu veletrhu Pardubice. 28. a 29. ledna 2023, v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích budou připravena tři patra plná vystavovatelů.

Otevřít detail

24. 01. 2023Resort Panství Bechyně

Své ANO si můžete říci na mnoha místech resortu Panství Bechyně. Pod širým nebem, v kouzelných prostorách zámku Bechyně, v zámeckém parku nebo uprostřed přírody a v naprostém soukromí loveckého zámečku Černice.

Otevřít detail

11. 01. 2023DELUXEA

Hledáte to nejlepší místo pro svatbu v zahraničí? Co byste řekli svatbě na pohádkové písečné pláži s bílým pískem pod kokosovými palmami a za šumění tyrkysového moře?

Otevřít detail

04. 11. 2022Svatební veletrh Vysočina 2022

Srdečně Vás zveme na 2. ročník právě připravovaného Svatebního veletrhu Vysočina, který proběhne 4. a 5. listopadu 2022 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.  Vezměte s sebou své rodiče, blízké a kamarády, kteří jsou též vítáni stejně jako ti, kteří se zajímají o svatební veselí profesně.

Otevřít detail

11. 04. 2022Restaurace Hliněná bašta

Působivá stavba z nepálené hlíny stojí na břehu romantického rybníčku na okraji Průhonic, prosluněná terasa je doslova přilepená k poklidné vodní hladině. Ať už uvnitř, nebo venku, vždy budete obklopeni pohádkovou kulisou, která umocní vaše gastronomické zážitky. Užijte si pohodové domácí atmosféry, okořeněné francouzským šarmem.

Otevřít detail