&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

02. 02. 2023RUMEN SAZDOV

RUMEN SAZDOV

Hledáte-li dar trvalé a potenciálně rostoucí hodnoty, je umělecké dílo od umělce zavedeného na světovém trhu s uměním výborná volba.

  

  

Dovolte mi představit Vám obrazy charizmatického umělce Rumena Sazdova.

 "SVATEBNÍ NOC" olej na desce v rámu, 31x39 cm

 

"OPRAVDOVÁ LÁSKA" olej na plátně, 100x80 cm

 

Hledáte-li dar trvalé a potenciálně rostoucí hodnoty, je umělecké dílo od umělce zavedeného na světovém trhu s uměním výborná volba.

    

"SÓLO PRO TEBE" olej na desce, 55x66 cm

     

Umělcova díla vypráví příběhy o lásce a emocích s ní spojených. Stojí před Vámi důležitý úkol zařídit si společnou domácnost a umění by v ní nemělo chybět.

      

"SLUNEČNÝ DEN" olej na plátně, 60x70 cm

   

"PÍSEŇ LÁSKY" olej na plátně, 50x60 cm

   

Obraz, který zvolíte, Vás bude vítat každé ráno a dodá Vám pozitivní energii na celý den. Originální umělecké dílo patří mezi finančně náročnější dary a proto je obvyklé, že na něj přispěje více lidí, rodina, příbuzní.

Můžete ale zvolit i variantu dárku jeden druhému jako projev lásky který bude hřát u srdce i mnoho let po Vaší svatbě.

 

"NÁŠ SVĚT" olej na plátně, 50x60 cm

   

Obraz nebo umělecké dílo mohou též darovat kamarádi ženichovi, nebo kamarádky nevěstě, například při rozlučce se svobodou. V nabídce má pan Sazdov přes 500 uměleckých děl a velmi rád namaluje i obraz dle zadání, nebo repliku některého ze známých světových malířů.

       

"MILENCI V AMSTERDAMU" olej na plátně, 50x60 cm

   

"TANEC NA MOSTĚ" olej na plátně, 100x80 cm

   

Méně finančně náročnou variantou je koupě „originální reprodukce“, která je na první pohled nerozpoznatelná od originálu. V takovém případě se obraz natiskne na plátno a umělec ručně domaluje některé detajly a dílo znovu podepíše. Cena se zde pohybuje na 30-35% ceny originálu.

     

"TOUHA" olej na plátně, 60x90 cm