&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

10. 02. 2023Hard Rock Cafe

Hard Rock Cafe

Jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům a zajistit tak dokonalé zázemí pro hladký průběh svatby, od vlastního odděleného vstupu, přes šatnu, kuchyni a bar, po prostor pro další doplňkové aktivity.

   

   

HARD ROCK CAFE

Hard Rock Cafe Praha je největším HRC v Evropě a nabízí prostory pro konání akcí s kapacitou až 800 hostů v unikátní lokalitě Starého města pražského. Hard Rock Cafe disponuje legendární sbírkou hudebních artefaktů od proslulých hudebních hvězd, vynikajícím cateringem, energickou a osobitou obsluhou. ‘LOVE ALL, SERVE ALL’ je pro nás víc než jen motto. Je to náš postoj, životní pohled a také to, co můžete očekávat při spolupráci s námi.

 

Pražská pobočka slavné sítě podniků se může pochlubit původním gotickým sklepením, třemi tématicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary a příjemnou venkovní terasou. Jsme schopni se přizpůsobit Vašim požadavkům a zajistit tak dokonalé zázemí pro hladký průběh svatby, od vlastního odděleného vstupu, přes šatnu, kuchyni a bar, po prostor pro další doplňkové aktivity. Podtrhněte atmosféru svatební párty vystoupením některé z osvědčených kapel z naší rozsáhlé databáze nebo se protančete do ranních hodin se zkušeným DJem!