&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Pardubický kraj - Pardubice

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

ŠATY PRO NEVĚSTU

Půjčovna svatebních šatů & šití svatebních šatů na míru na přání nevěsty. Nově otevřený svatební salón v Pardubicích....

Region: Pardubický kraj, Pardubice Obor činnosti: Svatební šaty

Štrossova 172, Pardubice

V.style CZ s.r.o.

Výrobce pánských a chlapeckých košil, vest a vázanek značky AVANTGARD.

Region: Pardubický kraj, Pardubice Obor činnosti: Svatební šaty

V Ráji 877, Pardubice

ZET CLUB Dámská móda

Nabízíme Vám: zajímavé modely francouzských značek nejen pro společenskou příležitost, luxusní spodní prádlo zn. ANTIGEL a...

Region: Pardubický kraj, Pardubice Obor činnosti: Svatební šaty

Na Hrádku 723, Pardubice

BLANKA značkové spodní prádlo

Katalogový prodej značkového spodního prádla.

Region: Pardubický kraj, Pardubice Obor činnosti: Svatební šaty

Mladých 181, Pardubice

Další společnosti najdete zde: