&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Pardubický kraj - Chrudim

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Emsaloon

Prodejna a půjčovna svatebních a společenských šatů v Chrudimi. Zkoušky šatů pouze po předchozí objednávce.

Region: Pardubický kraj, Chrudim Obor činnosti: Svatební šaty

Široké schody 170, Chrudim

Půjčovna svatebních šatů Kavalír

Půjčovna svatebních šatů VENUS BRIDAL, BONNY, AGNES, ROKSOLANA, MADORA, EDIS, NATALI ... Svatební obleky, smokingy a fraky. Dětské šaty...

Region: Pardubický kraj, Chrudim Obor činnosti: Svatební šaty

Vlčí hora 961, Chrudim

Dolce Vita

Luxusní francouzská kolekce Herve a Alexis Mariage. Exkluzivní italská kolekce Eddy K. Vizážistka, líčení, prodej kosmetiky a doplňků....

Region: Pardubický kraj, Chrudim Obor činnosti: Svatební šaty

Podhradí, Třemošnice

Další společnosti najdete zde: