&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Hlavní město Praha

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Brilliant Princess

Svatební ANO - v šatech Brilliant Princess. Luxusní svatební šaty Eddy K., La Sposa, White One, Atelier Diagonal aj. nabízíme v našem exkluzivním salonu v Praze 1. Pánské obleky Javier Arnaiz a Eddy K. - pro moderní muže.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební šaty

www.brilliantprincess.cz Žitná 43, Praha1

Studio AGNES

V naší nabídce najdete svatební šaty Agnes k zapůjčení i na prodej, společenské oděvy a doplňky. Nabízíme individuální přístup a příjemné prostředí k výběru Vašich svatebních šatů a kompletní nabídku pod jednou střechou. Máme 25 let zkušenost...

Region: Hlavní město Praha, Praha 5 Obor činnosti: Svatební šaty

www.studioagnes.cz Plzeňská 1125/160, Praha 5 - Košíře

Další společnosti najdete zde: