&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Jihomoravský kraj

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

SVATEBNÍ SALON AJETO

Prodej a půjčování svatebních a společenských šatů. Šijeme svatební šaty. Objednávky z katalogu. Půjčovné šatů od 1500 Kč. Ms móda. Tommy Marrige. Šaty na polonézu od 800 Kč. Prodej a půjčování pánských obleků. Dětské obleky. Košile a kravaty.

Region: Jihomoravský kraj, Hodonín Obor činnosti: Svatební šaty

www.salonajeto.cz Masarykova 378, Strážnice

Další společnosti najdete zde: