&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební hostina - Moravskoslezský kraj - Opava

Svatební hostina může mít mnoho podob.

Svatební hostina

Svatební hostina může mít mnoho podob. Patří mezi ně tradiční oběd, raut se švédskými stoly nebo zahradní grilování. Slavnostní svatební hostina je vyvrcholením svatebního dne, proto by měla být pečlivě naplánována. Největší starostí budoucích manželů je především dostatek občerstvení a nápojů a dobrá nálada hostů.

Pojetí svatební hostiny

Tradiční svatební hostina je nejčastěji spojována s klasickou svatbou. Skládá se ze čtyř chodů – předkrmu, polévky, hlavního jídla a zákusku ve formě svatebního dortu. Oproti tomu raut a zahradní grilování, nebo jejich kombinace, jsou moderními variantami klasické hostiny. Stoly plné podnosů s jednohubkami, salámy a sýry se zeleninou nebo svatebními koláčky mohou být skvělým gurmánským zážitkem. Svatební hostina může být zpestřena zajímavými nápady, jako je čokoládová fontána.

Svatební hostina je čas pro zábavu

Svatební hostina je vhodným časem, kdy můžeme zorganizovat svatební program. Za tímto účelem se objednává hudba, rozbalují se svatební dary a někdy dojde i na svatební hry a zábavu. Novomanželé i hosté se pobaví, panuje dobrá nálada a především novomanželé si svatbu skutečně užijí.

Zakončení svatební hostiny

Po skončení svatební hostiny je zvykem, aby si každý z hostů odnesl výslužku. Ve výslužce by neměl chybět kousek svatebního dortu a svatební koláčky, případně další zákusky. Svatební cukroví se buď peče doma, nebo je možné jej objednat zároveň se svatebním dortem již zabalené v krabičkách.

Svatební mandle

nabízíme svatební mandle v různých barvách jak na kusy, tak vázané do balíčků dle Vašich představ, dodáme Vám různé dekorace a...

Region: Moravskoslezský kraj, Opava Obor činnosti: Svatební hostina

Ovocná 37, Opava

Restaurace Eduard Maria Albertovec u Opavy

Restaurace pro své hosty připravila jídla české i mezinárodní kuchyně. Sál restaurace evokující prostředí zámeckého sálu je...

Region: Moravskoslezský kraj, Opava Obor činnosti: Svatební hostina

Albertovec, Štěpánkovice, Opava

Další společnosti najdete zde: