&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební hostina

Svatební hostina může mít mnoho podob.

Svatební hostina

Svatební hostina může mít mnoho podob. Patří mezi ně tradiční oběd, raut se švédskými stoly nebo zahradní grilování. Slavnostní svatební hostina je vyvrcholením svatebního dne, proto by měla být pečlivě naplánována. Největší starostí budoucích manželů je především dostatek občerstvení a nápojů a dobrá nálada hostů.

Pojetí svatební hostiny

Tradiční svatební hostina je nejčastěji spojována s klasickou svatbou. Skládá se ze čtyř chodů – předkrmu, polévky, hlavního jídla a zákusku ve formě svatebního dortu. Oproti tomu raut a zahradní grilování, nebo jejich kombinace, jsou moderními variantami klasické hostiny. Stoly plné podnosů s jednohubkami, salámy a sýry se zeleninou nebo svatebními koláčky mohou být skvělým gurmánským zážitkem. Svatební hostina může být zpestřena zajímavými nápady, jako je čokoládová fontána.

Svatební hostina je čas pro zábavu

Svatební hostina je vhodným časem, kdy můžeme zorganizovat svatební program. Za tímto účelem se objednává hudba, rozbalují se svatební dary a někdy dojde i na svatební hry a zábavu. Novomanželé i hosté se pobaví, panuje dobrá nálada a především novomanželé si svatbu skutečně užijí.

Zakončení svatební hostiny

Po skončení svatební hostiny je zvykem, aby si každý z hostů odnesl výslužku. Ve výslužce by neměl chybět kousek svatebního dortu a svatební koláčky, případně další zákusky. Svatební cukroví se buď peče doma, nebo je možné jej objednat zároveň se svatebním dortem již zabalené v krabičkách.

GRUND RESORT GOLF & SKI ****

Snili jste vždy o romantické svatbě pod širým nebem obklopeni nádhernou přírodou? V Grund Resortu se vám může tento sen splnit. Ubytujeme až 120 hostů. Pro více informací kontaktujte naši specialistku Veroniku Valáškovou.

Region: Královehradecký kraj, Trutnov Obor činnosti: Svatební hostina

www.grundresort.cz Mladé Buky 445, Mladé Buky

ŽEBĚTÍNSKÝ DVŮR

Hledáte pro svůj den „D“ vhodné prostory a zázemí? Jsme připraveni nabídnout dokonalý servis! Organizace svatebních hostin patří mezi nejdůležitější obor naší rozsáhlé gastronomické činnosti.

Region: Jihomoravský kraj, Brno Obor činnosti: Svatební hostina

www.zebetinsky-dvur.cz Křivánkovo nám. 33a, Brno - Žebětín

Letenský zámeček - svatební hostina Praha

Přivítáme vás v úžasném prostředí Letenských sadů s vyhlídkou na Staré město.  Při vaší svatební hostině zapojíme fantazii a um kuchařů, profesionalitu číšníků i bohaté organizační zkušenosti. Zkrátka - Svatba jako...

Region: Hlavní město Praha, Praha 7 Obor činnosti: Svatební hostina

www.letenskyzamecek.cz Letenské sady 341, Praha 7

GOLF RESORT HLUBOKÁ

Nezapomenutelné prostředí v Hluboké nad Vltavou. Nabízíme Vám uspořádání svatebního obřadu na golfovém hřišti s výhledem na nejromantičtější zámek Hluboká. Zajistíme Vám raut, zábavu i ubytování pro Vaše hosty. Váš svatební den proměníme v...

Region: Jihočeský kraj, České Budějovice Obor činnosti: Svatební hostina

www.golfhluboka.cz Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou

Restaurant Petřínské Terasy

Zde je ideální místo říct si své ANO, a prožít svůj svatební den, oslavu, narozeniny, společenské, firemní akce, promoce, nebo jakýkoliv výjimečný okamžik, či zpříjemnění dne.  A to vše s panoramatickým výhledem na Prahu.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební hostina

www.petrinsketerasy.cz Petřínské sady 393, Praha 1 - Malá Strana

CHATEAU St.Havel **** wellness & golf hotel

Romantický zámecký hotel na Praze 4 si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na prohlídku svých prostor. Velice rádi pro Vás zajistíme: Svatební obřad s hostinou, Ubytování, Zahradní party u zámeckého rybníku, Rauty, Konference, firemní prezentace, party,...

Region: Hlavní město Praha, Praha 4 Obor činnosti: Svatební hostina

www.chateauhotel.cz/svatby-na-zamku-v-praze Před Nádražím 1/6, Praha 4

Restaurace Hliněná bašta

Užijte si svůj svatební den i vy právě u nás v nefalšované „Hliněné baště”! Restaurace hliněná bašta v krásném přírodním prostředí Průhonic, je velmi vyhledávaná pro různé společenské akce včetně svatebních obřadů a svatebních hostin.

Region: Středočeský kraj, Praha-východ Obor činnosti: Svatební hostina

www.hlinenabasta.cz Újezdská ulice č.p. 619, Průhonice

Strnadovský mlýn

Kromě ubytování vám náš penzion nabízí možnost uspořádání svatby v prostorách restaurace i pod otevřenou oblohou. Během svatby zajistíme vše potřebné - vy si tak můžete plnými doušky vychutnávat výtečná jídla od našeho zkušeného kuchařského...

Region: Středočeský kraj, Příbram Obor činnosti: Svatební hostina

www.strnadovskymlyn.cz Vršovice 1, Sedlčany

EL ASADOR - svatební hostina Praha

Jihoamerická restaurace v klidném prostředí Prahy 4. Ideální pro pořádání svatební hostiny, rautu a svatební párty s koktejlovým barem. Až 150 míst. Letní zahrádka s vyžitím pro děti. Parking. Průhonický zámek 5 minut jízdy. Výhodné cenové balíčky.

Region: Hlavní město Praha, Praha 4 Obor činnosti: Svatební hostina

www.elasador.cz Osvětová 991, Praha 4 - Hrnčíře

Další společnosti najdete zde: