&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební dorty, koláčky, cukroví - Moravskoslezský kraj - Karviná

Svatební dorty a svatební koláčky neodmyslitelně patří ke svatební hostině. Krásný svatební dort a chutné svatební koláčky ocení každý svatebčan.

Svatební dorty a svatební koláčky

Při plánování svatební hostiny byste neměli podcenit výběr svatebního dortu a svatebních koláčků. Jejich vzhled i chuť dotváří příjemnou atmosféru při hodování. Svatební dorty se vyrábí v různých tvarech, barvách i chutích. Můžete si vybrat, zda zvolíte třeba dvoupatrový nebo třípatrový dort, s bílou nebo hnědou polevou, čokoládovou či karamelovou náplní apod. Svatební koláčky jsou pak co do tvaru víceméně stejné, ale vybírat lze z mnoha druhů podle vašich chutí - je libo makové, tvarohové, ořechové nebo jiné? Svatební koláčky jsou vítanou laskominou každého svatebního hosta!

Svatební dorty - jak na výběr toho pravého

Výběr svatebního dortu může být zpočátku oříšek. Měli byste si proto hned na začátku ujasnit minimálně to, v jakých chutích se shodnete. Následně proberte, jaký tvar, barvu a zdobení preferujete. Svatební dorty lze totiž vybírat v celé škále variant - dvoupatrové, třípatrové, čtyřpatrové, na stojanu, bez stojanu, s fondánovým zdobením či dokonce s živými květinami. Pro alergiky jsou k dostání také bezlepkové svatební dorty.

Svatební koláčky na tabuli i do výslužky

Svatební koláčky by na svatební tabuli rozhodně neměly chybět. Svůj účel však splní nejen jako ozdoba svatební tabule, ale také jako nezbytná součást výslužky pro svatební hosty. Původním účelem svatebních koláčků je totiž poděkování svatebčanům za účast na svatbě, za jejich přání a dary. Chutné svatební koláčky pak jako výraz díků můžete předat také matrikáři, fotografovi, hudebníkům či kadeřnici a dalším lidem, kteří se podíleli na organizaci vaší svatby.

Svatební bonbony

Svatební mléčně-karamelové bonbony jsou výborný voňavý, sladký dárek pro svatební hosty. Může být vkusnou výslužkou, či...

Region: Moravskoslezský kraj, Karviná Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Pod lesem, Těrlicko

PEKAŘSTVÍ IVKA

KOLAČE

Region: Moravskoslezský kraj, Karviná Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

BAŽANTNICE 427, Albrechtice

Anna Divišová

Cukrářská výrobna podle nabídky a přání zákazníka, vyrábíme dorty všech druhů a tvarů, svatební koláče, zákusky, minizákusky,...

Region: Moravskoslezský kraj, Karviná Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Okrajová 1356, Havířov - Podlesí

Další společnosti najdete zde: