&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Tiskové zprávy

14. 09. 2012WORLD OF BEAUTY & SPA

WORLD OF BEAUTY & SPA

Vážení obchodní a mediální partneři, vážení přátelé, podzimní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA je za námi, stran účastníků – vystavovatelů, návštěvníků, spolupracujících sdružení i programových účinkujících – má veletrh velice příjemné ohlasy, máme velkou radost, že řada z nich byla na veletrhu velmi spokojena, líbilo se jim tam, chtějí se vracet, mnozí jej cítí jako přínos pro své obchodní vztahy i úspěšnost na trhu.

Vážení obchodní a mediální partneři,
vážení přátelé,

podzimní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA je za námi, stran účastníků  – vystavovatelů, návštěvníků, spolupracujících sdružení i programových účinkujících – má veletrh velice příjemné ohlasy, máme velkou radost, že řada z nich byla na veletrhu velmi spokojena, líbilo se jim tam, chtějí se vracet, mnozí jej cítí jako přínos pro své obchodní vztahy i úspěšnost na trhu.

Tímto Vám chceme upřímně z celého srdce poděkovat,  protože  víme, že hezká atmosféra i spokojenost účastníků veletrhu byla dána také zásluhou Vaší pomoci a podpory především v oblasti propagace, pozvánek na veletrh i jeho medializace.

Fota, zprávy i výsledkové listiny veletrhu jsou na našem webu a facebooku následovně:
Fotogalerie z programu i veletržních stánků
Výsledky soutěží

Zpráva o veletrhu
Katalog veletrhu
Seznam vystavovatelů s internetovými obchody a kontakty 

Přikládáme také soutěžíní témata Pavla Bauera (CREATIVE IMAGE TEAM) a Štěpánky Podroužkové (FOTOMAKEUP) pro r. 2013 tak, jak nám je zaslali, budeme velice rádi, pokud je budete moci zveřejnit a pomoci nám pozvat všechny, kteří chtějí své ztvárnění témat divákům představit, určitě to bude opět nádherná a jedinečná podívaná při veletrhu v březnu 2013.

Termíny veletrhů 2013:
WORLD OF BEAUTY & SPA JARO – 1. a 2. března 2013
WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM – 6. a 7. září 2013

Přejeme Vám mnoho úspěchů a těšíme se na další spolupráci!

Ing. Lenka Konečná
a tým veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA
E-mail: konecna@beautyexpo.cz
WEB: www.WorldOfBeauty.cz
FACEBOOK: www.facebook.com/KosmetickyVeletrh