&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Studio Z - Zorka Jochová

V našem studiu najdete originální svatební a společenské šaty - klasické vel. 36 - 52 .Nabízíme i avantgardní šaty a šaty v historickém stylu ve vel. 34 - 42. Dále nabízíme : fotografické služby, nail art, květinový servis a svatební oznámení.

Region: Středočeský kraj, Praha-východ Obor činnosti: Svatební šaty

www.studiozorka.cz Hlavní č. 172, Nové Jirny - Praha východ

Zoryana Stekhnovych * PARIS

Pražský svatební salon značky Zoryana Stekhnovych - Paris prodává a zapůjčuje originální svatební, společenské a plesové šaty včetně doplňků. Modely, které je možné zapůjčit či zakoupit.

Region: Hlavní město Praha, Praha 2 Obor činnosti: Svatební šaty

www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz Na Moráni 13, Praha 2

Další společnosti najdete zde: