&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Olomoucký kraj - Přerov

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Svatební agentura a salon Loreta

Půjčovna svatebních šatů, pánských obleků, závojů a ostatních doplňků. Velký výběr svatebního oznámení a snubních...

Region: Olomoucký kraj, Přerov Obor činnosti: Svatební šaty

Jindřichov, Jindřichov 114

Svatební agent

Půjčovna svatebních šatů s kompletním svatebním servisem. Svatební e-shop se svatebními doplňky a dekoracemi. Vše pro vaši svatbu pod...

Region: Olomoucký kraj, Přerov Obor činnosti: Svatební šaty

Partyzánská 247/51, Přerov - Bochoř

Pánské módní doplňky - Eva Kroutilová

Výroba a prodej pánských módních doplňků - pánské motýlky, vázací motýlky, francouzské mašle, anglické mašle, špičky, vázačky,...

Region: Olomoucký kraj, Přerov Obor činnosti: Svatební šaty

Kokory 361, Kokory

Další společnosti najdete zde: