&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Moravskoslezský kraj - Nový jičín

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

MARRY ME svatební salón

Nejnovější modely svatebních šatů-více než 200 modelů, svatební doplňky, svatební střevíčky, společenské šaty cca 150 modelů,...

Region: Moravskoslezský kraj, Nový jičín Obor činnosti: Svatební šaty

Žerotínova 16, Nový Jičín

BUBLIFUK.cz - luxusní dětský second hand (e-shop)

V našem internetovém obchodě naleznete široký sortiment kvalitního značkového použitého oblečení pro děti ve velikostech od narození...

Region: Moravskoslezský kraj, Nový jičín Obor činnosti: Svatební šaty

Sportovní 809, Kopřivnice

Další společnosti najdete zde: