&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Středočeský kraj - Mladá Boleslav

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

svatební salon La KlauMa

Největší svatební salon na Mladoboleslavsku. Luxusní svatební šaty za bezkonkurenční ceny. Šití svatebních šatů na míru....

Region: Středočeský kraj, Mladá Boleslav Obor činnosti: Svatební šaty

Ptácká 169/42, Mladá Boleslav

Svatební salón Linett

Svatební-společenské šaty a pánské obleky na míru za vynikající ceny!Přijďte i vy se přesvědčit na náš E-shop.

Region: Středočeský kraj, Mladá Boleslav Obor činnosti: Svatební šaty

Na Salabce, Mnichovo Hradiště

Další společnosti najdete zde: