&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Karlovarský kraj - Cheb

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Svatební salon Hana Turková Aš

Půjčujeme pánské, dámské i dětské šaty.

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební šaty

Klicperova 2569/6, Aš

Půjčovna svatebních šatů Věra Kytková

Nabízíme šaty z Francie, Itálie, Španělska, Belgie, Anglie a USA. Pánské obleky, šaty pro družičky, kosmetické líčení, tisk oznámení.

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební šaty

Dlouhá 28, Aš

Půjčovna svatebních šatů

Soukromá půjčovna svatebních šatů a doplňků.

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební šaty

Klicperova 6, Aš

PZ MODE

půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů, pánských obleků a doplňků. Svatební servis: prsteny, oznámení, výzdoba aut ...

Region: Karlovarský kraj, Cheb Obor činnosti: Svatební šaty

Havlíčkova 2, Cheb

Další společnosti najdete zde: