&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební cesta - Česká republika

Svatební cesta je vaším zaslouženým odpočinkem po všech náročných svatebních přípravách. Zrelaxujte se a načerpejte nové síly na romantických líbánkách!

Svatební cesta

Po náročných svatebních přípravách je samotný svatební den sice tím nejkrásnějším, ale často také tím nejnáročnějším. Proto byste si po svatbě měli dopřát pořádný relax. Tím pravým pro vaše unavené tělo i mysl je bezesporu svatební cesta. Bez ní by to prostě nebylo ono - vždyť co je lepšího než se těšit na první společnou dovolenou, na kterou vyrazíte jako novomanželé? Svatební cesta je perfektním završením vašeho vstupu do manželství.

Svatební cesta - oblíbené destinace

Chcete podniknout opravdu nezapomenutelnou svatební cestu a přemýšlíte o místech, kde by se vám nejvíce líbilo? Mezi nádherné destinace pro luxusní svatební cestu patří například Mauricius, Seychely, Barbados, Grenada, Maledivy nebo Fidži. Tato místa poskytují neobyčejnou romantiku, díky které se vaše svatební cesta stane skutečně zážitkem na celý život.

Svatební cesta - kdy a kam vyrazit?

S výběrem a plánováním svatební cesty byste nejlépe měli začít několik týdnů až měsíců před svatbou. Nejprve si promluvte o svých přáních a představách a postupně začněte vybírat destinace, které jim odpovídají. Jakmile najdete takovou, na které se společně shodnete, upřesněte si detaily a můžete začít zařizovat! Svatební cestu vám rádi pomohou zařídit odborníci z cestovního ruchu - nebudete se tak muset o nic starat. Letenky, luxusní ubytování s nadstandardními službami pro novomanžele, vše budete mít zajištěné na míru. Vaše svatební cesta by pak ideálně měla proběhnout co nejdříve po vaší svatbě, nejlépe do 14 dnů po obřadu. Odpočinete si, načerpáte nové síly a zažijete plno dobrodružství a romantiky, na které nikdy nezapomenete.

Čedok

Svatební cesta za slunce.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební cesta

Rytířská 16, Praha 1

FISCHER

Cestovní kancelář FISCHER, a.s. Vám zajistí dovolenou či svatební cestu šitou na míru.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební cesta

Provaznická 13, Praha 1

FISCHER

Cestovní kancelář FISCHER, a.s. Vám zajistí dovolenou či svatební cestu šitou na míru.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Svatební cesta

Národní 10, Praha 1

CK DIANA GROUP

svatební cesta nebo líbánky u moře.

Region: Liberecký kraj, Semily Obor činnosti: Svatební cesta

Palackého 175, Turnov

Další společnosti najdete zde: