&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Pronájem limuzíny - Jihočeský kraj

Luxusní limuzína přispěje k tomu, že se ve váš nejšťastnější den budete cítit opravdu jako v pohádce. Pronájem limuzíny zpestří a ozvláštní vaši svatbu.

Pronájem limuzíny

Toužíte po jízdě v parádní limuzíně, ale zatím o tom jenom sníte? Splňte si svůj sen právě v den vaší svatby! Jednoduchým způsobem, jak toho dosáhnout, je pronájem limuzíny. Zažijete báječný pocit komfortu a pohodlí, díky kterému bude vaše svatba prostě nezapomenutelná. Po celou dobu vám navíc bude k dispozici profesionální řidič ve stylovém oděvu. Pronájem limuzíny zkrátka udělá z vaší svatby jedinečnou událost!

Jak na pronájem limuzíny

Při výběru limuzíny zohledněte všechny vaše požadavky, které na takový svatební vůz máte. Projděte si databázi firem ve vašem okolí, které pronájem limuzíny zařizují. Uvidíte, jaké limuzíny mají k dispozici a jaká z nabídek vám nejvíce vyhovuje. Informujte se na vybavení vozu a na veškeré služby, které společně s pronájmem limuzíny poskytují. Z pestré nabídky na pronájem limuzín si určitě vyberete!

Pronájem limuzíny a svatební výzdoba

Bez pečlivé svatební výzdoby by to nebyla žádná svatební limuzína. Při pronájmu limuzíny na svatbu se na tyto důležité detaily samozřejmě nezapomíná. Váš luxusní svatební vůz si můžete nechat nazdobit krásnými květinovými vazbami a jemnými stuhami. Záleží na vašem vkusu, jaké květiny, jaké materiály a jaké barvy preferujete. V každém případě bude limuzína originálním svatebním vozem, na který se jen tak nezapomíná. Navíc se nemusíte o nic starat - pronájem limuzíny je vždy s kompletním servisem. Dopravu při vašem nejslavnostnějším dni tak budete mít zajištěnou zcela bez starostí.

HUMMER H2

Pronájem luxusního vozu Hummer H2 s řidičem -  svatby, firemní akce, reklamní akce a jiné akce dle domluvy, ceník: hodina pronájmu...

Region: Jihočeský kraj, České Budějovice Obor činnosti: Pronájem limuzíny

U Veselskych 1105, Srubec

Svatební Rolls-Royce

Region: Jihočeský kraj, Tábor Obor činnosti: Pronájem limuzíny

Havanská 2568, Tábor

Ford Mustang na svatbu

Nabízím zapůjčení Fordu Mustang 2005 na Vaši svatbu. Celá ČR.

Region: Jihočeský kraj, Strakonice Obor činnosti: Pronájem limuzíny

Chmelenského, Strakonice

Rolls Royce Rent

Nabízíme k pronájmu luxusní svatební limuzínu s řidičem značky Rolls Royce Silver Spur.

Region: Jihočeský kraj, Tábor Obor činnosti: Pronájem limuzíny

B.Němcové 875, Sezimovo Ústí

Další společnosti najdete zde: