&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Hudba na svatbu - Jihočeský kraj - Jindřichův Hradec

Hudba na svatbu je neopomenutelnou součástí vašeho svatebního dne. Výběrem vhodné hudby na svatbu dotvoříte atmosféru celého dne tak, že na něj vy ani ostatní svatebčané jen tak nezapomenete.

Hudba na svatbu - výběr hudby

Nezapomenutelnou svatbu vždy doprovází krásná hudba. Budoucí novomanželé by měli v první řadě společně vybrat hudbu k oltáři i k prvnímu společnému tanci. Co se týče příchodu k oltáři, má hudba na svatbu hned několik variant. Jestliže přichází nevěsta i ženich zvlášť, může si každý z nich vybrat svou písničku. Pokud čeká ženich u oltáře a přichází jen nevěsta, nebo v případě, že k oltáři spolu přichází oba snoubenci, vyberou si jako hudbu na svatbu pouze jednu písničku. Pro první společný tanec na svatební oslavě by si pak novomanželé měli zvolit takový song, který má pro oba z nich osobní význam.

Hudba na svatbu - živá hudba

Hudba na svatbu je důležitá zejména v rámci svatební oslavy, která se koná večer po obřadu. Jestliže svatebčané upřednostňují spíše živou hudební produkci, vyplatí se najmout si profesionální kapelu. Takováto živá hudba na svatbu vaši oslavu opravdu zpestří. Profesionální svatební muzikanti zpravidla hrají širokou paletu žánrů, dokážou se dopravit na jakékoliv místo po republice a dá se s nimi domluvit i organizace doprovodného programu, který zakomponují do svého vystoupení.

Hudba na svatbu - profesionální DJ

Svatební večírek s reprodukovanou hudbou se také dá proměnit v nezapomenutelný zážitek, pokud je hudba na svatbu v rukou profesionála. Ten by měl mít zejména pestrý repertoár a přehled, aby se vaše oslava nezvrhla v nudnou party, kde se celý večer omílá stále dokola jeden a tentýž hudební žánr. Hudba na svatbu od profesionálního DJ je navíc podpořena perfektně hrajícími reproduktory a zábavným moderováním večera, případně rozmanitým doprovodným programem.

Sharen Quartet

Hudba na vaši svatbu! Jsme smyčcové kvarteto z Jižních Čech s širokým repertoárem od klasické hudby k moderní populární hudbě.

Region: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec Obor činnosti: Hudba na svatbu

Claudiusova, Jindřichův Hradec

DJ Milan Korbel

DJ se zaměřením na svatby, moderování akcí. Velmi široký repertoár od 80. let do současnosti. Možnost karaoke a zajištění svatební...

Region: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec Obor činnosti: Hudba na svatbu

Záblatí 61, Lomnice nad Lužnicí

ONE-MAN-MUSIC-SHOW

Univerzální živá hudba k tanci a poslechu za přijatelnou cenu pro všechny akce(svatby, narozeniny, zábavy, různé rodinné, firemní nebo...

Region: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec Obor činnosti: Hudba na svatbu

, Jindřichův Hradec

Další společnosti najdete zde: