&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

16. 02. 2016Atelier šperku

Zakázkovou výrobu snubních prstenů i jiných šperků nabízí na pražských Vinohradech Atelier šperku. Vyhoví zde i často neobvyklým představám snoubenců, kteří chtějí něco zvláštního a originálního, třeba snubní prsteny se vsazeným kouskem vzácného meteoritu nebo prsteny seskládané ze zlatých ptačích peříček.

Otevřít detail

26. 01. 2016Letenský zámeček

Náš svatební kuchař pro vás rád sestaví svatební menu, které bude plně vyhovat vašim představám a chutím. Aby byl požitek z lahodného pokrmu podpořen, sommeliér vám na základě vybraného menu doporučí též vhodné víno.

Otevřít detail

06. 01. 2016SVATBA NANEČISTO - Olomouc

Hlavním hostem tohoto veletrhu bude Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová, která se také představí na přehlídkovém mole. Čeká Vás bohatý doprovodný program, módní přehlídky svatebních a společenských šatů, přehlídky módních návrhářů, rozhovory, vystoupení, semináře, soutěže, svatba zdarma a spousta nejen svatební inspirace!

Otevřít detail

05. 01. 2016Český catering

Náš tým pracuje pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Koubka, který byl dlouholetým členem českého juniorského a následně i seniorského kuchařského národního týmu. Díky jeho kuchařskému umění a zkušenostem můžeme našim klientům nabízet jak českou kuchyni v moderní i tradiční podobě, tak pokrmy vycházející z jiných evropských a světových kuchyní.

Otevřít detail