&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

03. 03. 2023FOTOKARAVAN

FOTOKARAVAN

Fotokaravan je prvním fotokoutkem v ČR, který nabízí profesionální služby za tu nejlepší cenu. Nabízíme širokou škálu rekvizit pro každou příslušnou příslušenství a obsluhu pro vaši akci. Zajistíme skvělé fotografie, ale i rychlý tisk fotografií pro vaše hosty.

   

   

Udělejte svou svatbu nezapomenutelným zážitkem s naším originálním fotokoutkem!


Představte si, jaké to je, když se snažíte oslavit něco tak důležitého jako svatba nebo firemní večírek. Chcete, aby to bylo nezapomenutelné a aby se všichni bavili. Ale často je obtížné zajistit program, který by všem skutečně udělal radost. Není to snadné a může to být frustrující. 

  

  


Ale představte si teď, že máte možnost pozvat na svoji akci Fotokaravan! Všichni hosté budou moci vyfotit sebe a své blízké ve stylových rekvizitách a odnášet si domu fotografie, které budou navždy pamatovat na tento úžasný den. Uvidíte jejich úsměvy a uslyšíte jejich smích, když si budou užívat zábavy s Fotokaravanem.

Fotokaravan je prvním fotokoutkem v ČR, který nabízí profesionální služby za tu nejlepší cenu. Nabízíme širokou škálu rekvizit prokaždou příslušnou příslušenství a obsluhu pro vaši akci. Zajistíme skvělé fotografie, ale i rychlý tisk fotografií pro vaše hosty.Fotokaravan je ideálním řešením pro každou oslavu! Pevně věřte tomu, že vaši hosté budou nadšeni z toho, co jsme pro ně připravili!

Co o tom říká sám zakladatel?

Vždycky jsem si přál, abych mohl nabídnout lidem něco opravdu výjimečného. A po dvou letech plánování a roce intenzivní práce se mi to konečně podařilo! Náš fotokaravan je unikátním projektem, který nenajdete nikde jinde v Česku. Všechno jsme stvořili sami - od ambiciózního nápadu až po realizaci a poskytnutí našim zákazníkům. A to by nebylo možné bez podpory mých skvělých kamarádů. Jsem hrdý na to, co jsme dokázali!

  

   

Už před dvěma lety jsem si uvědomil, že chci našim zákazníkům poskytnout nezapomenutelné zážitky ze svateb, maturitních plesů i firemních večírků. A tak jsme se rozhodli proměnit starý karavan v moderní fotokoutek na kolech.

Vybudování Fotokaravanu bylo dlouhým procesem, ale nakonec se nám podařilo vytvořit originální fotokoutek s širokou škálou tematických rekvizit, vyšperkovaným interiérem a velkou obrazovkou. K tomu jsme přidali profesionální obsluhu fotokoutku a neomezený tisk fotek bleskovou rychlostí.

Fotokaravan je první a jediný svého druhu v České republice a my jsme hrdi na to, že můžeme hosty na vašich akcích obdarovat takovýmto úžasným zážitkem.

Rozhodnutí proměnit starší karavan v moderní fotokoutek na kolech se rodilo dlouhé dva roky. Bylo to jako hledání pokladu - hledali jsme cestu, jak vytvořit pohodlnější prostředí pro naše zákazníky, kteří poptávají venkovní focení. Vlastnili jsme několik fotostanů, ale silný vítr je profukuje i dovnitř a tak jsme se rozhodli hledat alternativy.

Když jsme zjistili, že podobný fotokaravan funguje u našich slovenských sousedů, a také v Polsku a v Německu, bylo to pro nás nejprve zklamáním. Ale nakonec jsme to vzali z té lepší stránky - když to funguje v zahraničí, určitě to bude fungovat i u nás. A tak jsme se rozhodli pořídit si karavan a pustit se do jeho přestavby na jedinečný fotokoutek.

  

   

Vybudovat Fotokaravan bylo pro nás velkou výzvou - chtěli jsme dopřát lidem něco lepšího a zábavnějšího než statické focení vsedě na pohovce ve fotododávce. A tak jsme se odhodlali do práce s metrem a šroubovákem a postupně ho proměnili ve skutečnou perlu mezi fotokoutky! Dnes mohou lidé u nás objevovat svou kreativitu a užit si originální focení ve venkovním prostoru bez obav ze špatného počasí.

Užijte si pohodlné ovládání dotykového monitoru a pokud byste potřebovali s něčím poradit, máme tu pro vás profesionální obsluhu s přátelskou náladou. Přivezeme vám fotokaravan, zapojíme ho a ujistíme se, že bude fungovat bezchybně. Takže se nebojte a užijte 

 

fotokaravan.fun