&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Snubní prsteny

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi.

Snubní prsteny

Snubní prsteny nemají pouze zdobnou funkci, ale mají být především milou připomínkou manželského závazku a lásky mezi manželi. Při výběru prstenů je třeba dbát především na vlastnosti materiálu. Snubní prsteny se nevyrábí pouze ze zlata, ale k jejich výrobě je využívána celá řada kovů, především chirurgická ocel, titan a platina. Barvením kovů se získá opravdu široká paleta odstínů od bílé až po černou a nespočet jejich kombinací.

Jaké snubní prsteny?

Protože snubní prsteny se vybírají pro celý život, je důležité vybrat takové, které budou vyhovovat oběma partnerům. Není nutné se bránit ani menším či větším odlišnostem mezi prsteny partnerů. Dnes je běžné, že snubní prsteny pro oba partnery jsou stejné a do dámské varianty je vsazen jeden nebo více kamínků.

Snubní prsteny mají svůj styl

Snubní prsteny jsou ovlivňovány módními trendy a od toho se odvíjí i jejich design. Na trhu se objevují klasické kombinace barev a materiálů, efektní motivy gravírování i netradiční až výstřední styl snubních prstenů. Zajímavou novinkou může být snubní prsten pro ženu, do kterého lze vložit její zásnubní prstýnek ve stejném designu.

Köttner – Diamonds, Diamond’s Jewellery

Doporučený

Prestižní pražské klenotnictví, kde se kvalita snoubí s elegancí a vkusem. Nabídneme vám široký výběr luxusních briliantových šperků, včetně nejnovějších kolekcí...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.kottner.cz Ovocný trh 6, Praha 1, Kolowratský palác

GOLDEX

Firma Goldex je český výrobce snubních a zásnubních prstenů. Díky vlastní výrobě Vám můžeme nabídnout nejlepší ceny, expresní výrobu a dodání nebo individuální úpravy našich vzorů. Snubní prsteny Vám také vyrobíme dle vašeho návrhu nebo z...

Region: Středočeský kraj, Kladno Obor činnosti: Snubní prsteny

www.goldex.cz Husova 107, Slaný

Snubní prsteny - Zlatnický atelier - Petr Horatschke

Ručně vyráběné snubní a zásnubní prsteny, šperky na zakázku ze zlata, stříbra, platiny i diamantů. Také provádíme opravy šperků i bižuterie na počkání, restaurování šperků i s brilianty.

Region: Hlavní město Praha, Praha 2 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.atelier-sperku.cz Francouzská 13, Praha 2

BISAKU: Snubní a zásnubní prsteny

Snubní prsteny jsou nejosobitější ze všech šperků. Aby se mohl snubní prsten stát každodenním doplňkem, musí vyjadřovat charisma, vkus a jedinečnost člověka, který jej nosí. Ručně vyrábíme originální autorské kolekce snubních prstenů.

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.snubni-prsteny.cz Štupartská 9 , Praha

Ráj snubních prstenů

Ráj snubních prstenů to je reálný výběr z více jak 3150 vystavených modelů ze zlata, oceli, stříbra, titanu a platiny. Jako jediní máme přes 1000 ks prstenů skladem ihned k zakoupení. Vyrábíme prsteny i expres. Rytinu zhotovíme na počkání.

Region: Hlavní město Praha, Praha 9 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.prsteny-prstynky.cz Pod Pekárnami 157/3

BISAKU: Snubní a zásnubní prsteny

Snubní prsteny jsou nejosobitější ze všech šperků. Aby se mohl snubní prsten stát každodenním doplňkem, musí vyjadřovat charisma, vkus a jedinečnost člověka, který jej nosí. Ručně proto vyrábíme originální autorské kolekce snubních prstenů, které...

Region: Jihomoravský kraj, Brno Obor činnosti: Snubní prsteny

www.snubni-prsteny.cz Jánská 12, BRNO

Rýdl - snubní prsteny

Časem prověřený výrobce snubních a zásnubních prstenů s vysokým důrazem na kvalitu a preciznost zpracování. Otevřenost novým věcem nám dává snahu přizpůsobit se jakémukoliv vašemu přání. Nabízíme pouze modely vlastní výroby, které jinde...

Region: Hlavní město Praha, Praha 1 Obor činnosti: Snubní prsteny

www.snubniprsteny-lr.cz Újezd 35, Praha 1 Malá Strana

Další společnosti najdete zde: