&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební katalog s.r.o.

Svatební portál

Svatební portál www.svatebni-katalog.cz přináší již 11 let ucelené informace pro všechny, kteří se chystají vdát či oženit, nebo se jich chystaná svatba týká jako rodičů či svědků.

V přehledně rozvržených sekcích naleznete vše potřebné od samé myšlenky na svatbu až po svatební hostinu. Vybírat můžete svatební místa obvyklá i neobvyklá. Svatební síně jsou seřazeny podle krajů a najdete u nich vždy informaci o době, kdy se oddává a potřebné kontakty.

Pokud si vyberete místo sňatku, je čas probírat se neméně příjemnými částmi nabídky jako je výběr prstýnků, svatebních šatů i šperku do ruky nevěsty – svatební kytice, hudby... A tak bychom mohli pokračovat přes svatební hostiny, dopravu, tipy na svatební cesty... Pro příbuzné a přátele snoubenců je možná inspirace v sekci Společenské šaty či Svatební dary. I v sekci Katalog firem jsou nabídky členěny podle krajů.

Abyste si byli jisti

V sekci Zákony naleznete přehled dokumentů, potřebných pro občanský sňatek.  Pokud chcete uzavřít sňatek církevní, i v takovémto případě vám portál svatebni-katalog.cz poradí.

Spolehnout se můžete i např. na svatební kalendář, který vám doporučí, jak dlouho před svatbou se začít zabývat objednávkou šatů, hostiny, květin... A že věcí, na které by se nemělo zapomenout, je opravdu hodně!

A až budete unaveni plánováním a vybíráním, uvařte si dobrou kávu a odpočiňte si nad rozhovory se známými snoubenci i lidmi, kteří přispívají ke zdárnému průběhu svateb. Dočíst se můžete např., jak si vybírala šaty Lucie Vondráčková, co si myslí o svatebních hostinách Zdeněk Pohlreich a mnoho dalšího.

Vaše připomínky a podněty nám můžete napsat na e-mail: info@svatebni-katalog.cz