&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Archiv veletrhů

06. 03. 2015Svatební výstava SVATBA

Svatební výstava SVATBA

Přijďte na svatební veletrh SVATBA, který již posedmé proběhne na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 6. – 8. března 2015.

 

6. - 8. března 2015, Výstaviště Černá louka Ostrava

 

7. ročník svatebního veletrhu

Zajímá Vás, jaké svatební šaty jsou IN? Které snubní prstýnky jsou pro VÁS ty pravé? Pokud ANO, přijďte na svatební veletrh SVATBA, který již posedmé proběhne na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 6. – 8. března 2015. Souběžně se uskuteční výstavy Dovolená a Region, Lázeňství a 5. Ostravský knižní veletrh. Trojlístek výstav můžete navštívit na jednu vstupenku!

Na co se můžete TĚŠIT?

Připravujeme širokou nabídku svatební a společenské módy pro dámy, pány i děti, kolekce snubních prstenů, šperků, svatební dorty, zákusky, koláče, nebude chybět také prezentace hotelů, restaurací a obřadních míst pro novomanžele, kadeřnické salony, prodej značkové kosmetiky, svatební obuvi, doplňků, svatebních agentur, vozů a mnoho jiného.

 

Pro zpříjemnění chvil na veletrhu jsme pro VÁS připravili přehlídky svatebních a společenských šatů, účesové show, přehlídky luxusního spodního prádla, svatební floristiku, aranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show, kulinářské show podle nejnovějších trendů, vystoupení známých celebrit a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.

 

Více informací se dozvíte ZDE