&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Archiv veletrhů

14. 02. 2014Svatební veletrh “Ostrov lásky” Olomouc

Svatební veletrh  “Ostrov lásky” Olomouc

Zaplujte na Ostrov lásky a vyhrajte svatbu snů na hradě Bouzov!

Nově otevřené obchodní centrum GALERIE ŠANTOVKA, které se nachází v samotném srdci Olomouce, Vás zve na originální Svatební veletrh! GALERIE ŠANTOVKA se přímo na svatého Valentýna 14.2.2014 od 14:00 do 19:00 hod promění v Ostrov lásky, na kterém ti nejšťastnější můžou vyhrát i svatbu snů přímo na pohádkovém hradě Bouzov!

V rámci valentýnského programu, který proběhne od 14:00 do 19:00 hod., návštěvníci uvidí luxusní módní přehlídky, jak svatebních šatů, svatebních obleků, společenských obleků, tak i spodního prádla. Mimo to přímo na pódiu proběhne soutěž o svatbu snů, na kterou se mohou snoubenci hlásit na webu obchodního centra Galerie Šantovka, tedy na www.galeriesantovka.cz nebo přímo ne emailu svatba@prestigemodels.cz. Na samotné akci pak stačí splnit jednoduché zamilované úkoly a svatba může být právě Vaše! Výherci získají svatební prostory na hradě Bouzov, zapůjčení svatebních šatů pro nevěstu, zapůjčení svatebního obleku pro ženicha, zapůjčení společenských šatů pro nevěstu, třípatrový svatební dort, focení snoubenců ve fotoateliéru a spoustu dalších cen, díky kterým jednoduše zařídíte opravdovou svatbu snů!

Těšit se samozřejmě můžete na spoustu vystavovatelů z řad zástupců svatebních agentur, svatebních salonů, cukráren, svatebních prstýnků, svatebních fotografů a dalšího svatebního servisu. K vidění bude také 11 metrová svatební limuzína. Dva týdny před akcí bude v obchodním centru GALERIE ŠANTOVKA probíhat také výstava svatebních šatů salónu CAXA, díky které se mohou budoucí nevěsty nechat inspirovat nebo si rovnou vybrat svůj vysněný model.

 

Galerie Šantovka ale myslela i na zamilované páry, které v letošním roce nepřipravují svatbu. I pro ty bude připravena „stěna lásky“, na kterou mohou po celých čtrnáct dní jednoduše psát zamilované vzkazy nebo originální vyznání lásky. Kromě toho se všechny zamilované páry mohou přihlásit do facebookové fotosoutěže o valentýnský dort ve tvaru srdce. Stačí na email fotosoutez@prestigemodels.cz zaslat tu nejkrásnější zamilovanou fotografii, získat nejvíce liků a pak už si jen pochutnat na sladkém valentýnském dortu.