&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Archiv společenských akcí

14. 06. 2014SVATBA NA ZÁMKU BEČOV

SVATBA NA ZÁMKU BEČOV

Den pro snoubence - HRAD A ZÁMEK BEČOV

Den pro snoubence - HRAD A ZÁMEK BEČOV - 14.6.2014  10.00 až 17.00 hodin

V rámci akce, která se koná 14. 6. 2014 na zámku a hradě Bečov se můžete těšit na velmi bohatý a zajímavý program. Zahájení proběhne v 10:00 hodin, o hodinu později v 11:00 hodin se představí hudební těleso Scott Joplin's Ragtime String Quartet. Dále se můžete pokochat pohledem na výtvory mistrů floristů, kteří také prozradí, jak správně vybrat kytici pro nevěstu. Ve 13:00 proběhne vystoupení taneční skupiny Glamour. Vše dobře “okoření” ve 13.30 příběh inspirovaný historií s překvapením.a zhruba o půl hodiny později se můžete těšit na barokní hudbu. Ochutnáte svatební cukroví a následovat bude módní přehlídka svatebních šatů, společenského líčení a účesů. Samozřejmě nebude chybět ani tombola o velmi zajímavé ceny. Přijďte se podívat a prožijte svatbu jako z pohádky.

14.června  se během pohádkového svatebního veletrhu na zámku Bečov představí krásné květinové vazby mistrů floristů. Dozvíte se, jak správně vybrat svatební kytici a můžete se pokochat pohledem na všechny krásné a voňavé květiny. Navíc máte šanci takovou nádheru vyhrát i v tombole.

 Přijďte se podívat a přesvědčte se sami.

 

 

14.června  se během pohádkového svatebního veletrhu na zámku Bečov představí úžasné svatební dorty. A navíc můžete také jeden vyhrát v tombole. Přijďte se podívat a ochutnat, těšíme se na Vás!

 

 

V rámci akce Svatba jako z pohádky se můžete zúčastnit tomboly o skvělé ceny. Jednou z nich je také naučný CR-ROM o Relikviáři svatého Maura.

CD obsahuje vyčerpávající informace o významné románské památce - relikviáři svatého Maura. Text je doplněn množstvím fotografií – z doby pátrání po relikviáři, restaurování, detailů výzdoby, také videozáznamů z průběhu restaurování a navíc jediný autentický záznam z pátrání po relikviáři z roku 1985. CD umožňuje také virtuální prohlídku tohoto skvostu.

 

Akce Svatba jako z Pohádky, která se koná na zámku a hradě Bečov 14.6.2014 přivítá také spolek šermířů Savioli. Vše se ponese v duchu rokokových kostýmů jako v opravdové pohádce. Nechte se nalákat a potkejte pravé princezny, prince, rytíře i dělostřelce.

 

 

Scott Joplin's Ragtime String Quartet hraje hudbu, při které se potápěl Titanic, ilegálně pálila whisky a babička Marilyn Monroe prožívala první neobratné pokusy s vlasovým odbarvovačem. Jako delikatesu servíruje ansámbl brodwayské šlágry z muzikálů West Side Story, Cats a Snowwhite, to vše v interpretaci, která nezřídka vyráží dech. Vystoupí v rámci akce „Svatba jako z pohádky“ 14.6.2014 na hradě a zámku Bečov.

 

Jedním z nejatraktivnějších míst pro pořádání svatebních obřadů je mimořádná

středověká památka HRAD A ZÁMEK BEČOV.


Pohádkové prostředí jako stvořené pro romantickou svatbu. První spolehlivá zmínka o hradu je z roku 1349.

Romantické místo v podobě gotického hradu, renesančního paláce a barokního zámku láká nejen samotnými historickými prostory, ale i neopakovatelnou atmosférou
Ochutnejte z nabídky a přijďte se inspirovat a zažít středověk za doprovodu kejklířů, muzikantů a tanečnic okusíte atmosféru středověku a ochutnáte tradiční i netradiční dobroty.

Vyzkoušet si můžete i jízdu kočárem nebo projížďku na koni. Chybět nebudou ani historické limuzíny.

Den pro snoubence - HRAD A ZÁMEK BEČOV - 14.6.2014  10.00 až 17.00 hodin

fortemedia@email.cz, www.zamek-becov.cz, https://www.facebook.com/SvatebniKatalog

 

      

 

mediální partner: