&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Akce & Veletrhy

30. 01. 2016Svatební veletrh Ostrava

Svatební veletrh Ostrava

Veletrh, který pro Vás pořádáme již jedenáctým rokem, je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit Vám něco nového i tradičního s ucelenou nabídkou produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby. Veletrh není jenom výstavní, ale je i prodejní se slevami až 30%.

Svatební veletrh Ostrava 2016 se koná ve dnech 30-31.1.2016 již tradičně v prostorách kongresového centra Clarion Congress Hotel Ostrava.

Veletrh, který pro Vás pořádáme již jedenáctým rokem, je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit Vám něco nového i tradičního s ucelenou nabídkou produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.  Veletrh není jenom výstavní, ale je i prodejní se slevami až 30%.

V reprezentativním prostředí kongresového centra Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro tento slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, svatební dorty a cukroví a hlavně bohatou zábavu.

Pro zpříjemnění chvil na veletrhu jsme pro VÁS připravili doprovodný program s  přehlídkami svatebních a společenských šatů, účesové show, přehlídky luxusního spodního prádla, svatební floristiku, aranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.

Při příchodu pro Vás bude připraveno uvítací místo, kde si zakoupíte vstupenku. V ceně je zahrnut vstup do veškerých prostor veletrhu, na módní přehlídky a bohatý doprovodný program.