&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Akce & Veletrhy

01. 05. 2015Svatba jako v pohádce

Svatba jako v pohádce

V letošním roce budou historické sály nazdobené floristkami tématicky podle čtvero ročních období. Ve stejném duchu se ponese i módní přehlídka svatební a společenské módy ve Sněmovním sále, která bude vrcholem programu s losováním o hodnotné ceny včetně zapůjčení svatebních šatů zdarma.

Pokud ještě nemáte plán na sváteční den 1. 5. 2015, přijďte se podívat na Arcibiskupský zámek v Kroměříži na akci Svatba jako v pohádce. Zahájení je ve 13 hodin. Bude to příjemně strávené prvomájové odpoledne nejen pro snoubence, kteří plánují svatbu, ale i pro širokou veřejnost.

K tradičním floristům, fotografům a restauracím, se o vaši přízeň budou ucházet cukrářky z celého kraje, které budou poprvé soutěžit o Nejhezčí a Nejchutnější dort roku 2015, takže se bude na co dívat. Porotou budou právě samotní návštěvníci akce.

V letošním roce budou historické sály nazdobené floristkami tématicky podle čtvero ročních období. Ve stejném duchu se ponese i módní přehlídka svatební a společenské módy ve Sněmovním sále, která bude vrcholem programu s losováním o hodnotné ceny včetně zapůjčení svatebních šatů zdarma. Jako host zde vystoupí Karel Gott Revival Morava - Josef Bouda.

Na nádvoří zámku uvidíte historická svatební auta. Můžete se těšit na ochutnávku vín a koktejlů. Do májové pohody vám zahraje kapela Melody Music. V předsálí Sněmovního sálu uvidíte také květinové a kadeřnické show opět v duchu čtvero ročních období...

V tento den, si mohou projít historické sály vlastním tempem i rodiny s dětmi. Na konci trasy si dát kávu, džus a ochutnat dort. Pro všechny návštěvníky je v nabídce speciální zlevněné vstupné. V loňském roce navštívilo tuto akci přes 1200 návštěvníků.