&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Ústecký kraj - Teplice

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Šárka Lipčáková

Šití svatebních a plesových šatů - půjčování šatů - prodej šatů - výroba závojů a rukavic - půjčování veškerých doplňků.

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební šaty

Kubátova 190, Háj u Duchcova

Svatební salon BELLEZZA

Půjčovna a prodej svatební a spol. kolekce, šaty pro družičky a družby, svatební obuv, svatební doplňky a bižuterie, svat. oznámení,...

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební šaty

Českobratrská 441/12, Teplice

Svatební a společenský Salon Claire

Nabízíme exkluzivní kompletní svatební a společenský servis.

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební šaty

Benešovo nám. 4, Teplice

Půjčovna svatebních šatů Kamélie

Nabízíme nové modely svatebních šatů do 3.000,- Kč, doplňky, pánské obleky, dětské oblečení, společenské šaty, svatební...

Region: Ústecký kraj, Teplice Obor činnosti: Svatební šaty

Československých legií 548, Teplice

Další společnosti najdete zde: