&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební šaty - Vysočina - Havlíčkův Brod

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty.

Svatební šaty

Jednu z nejdůležitějších rolí v přípravách nevěsty na svatbu hrají svatební šaty. Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a okouzlující a podle toho vybírá své svatební šaty. Rozhoduje se mezi svatebními šaty s moderní úzkou siluetou nebo nabíraným modelem se širokou sukní. Lákavou novinkou jsou svatební šaty s odepínací dlouhou sukní nebo minišaty v kombinaci s dlouhou vlečkou.

Svatební šaty pro každé počasí

Pro letní modely svatebních šatů se z materiálů nejčastěji využívá organza, šifon či hedvábí. V zimním období je vhodný brokát nebo satén. Svatební šaty bývají zdobeny výšivkami, perličkami, stuhami či krajkou. Opomíjeny by neměly být ani doplňky svatebních šatů – parea, kabátky, paraplíčka, rukavičky a mnoho dalších. Doplňky podtrhují styl šatů a dodají modelu šmrnc.

Barevné trendy pro svatební šaty

Barva šatů bývá ovlivněna nejen vkusem nevěsty, ale také barvou obleku ženicha. Bude-li ženich oblečen v krémovém obleku, nevěsta by měla zvolit krémovou barvu šatů. Ženich a nevěsta by spolu měli dokonale barevně a stylově ladit. Trendy jsou nejen bílá a krémová, ale také další jemné tóny jako jsou světle béžová a zlatavá.

Svatební agentura

půjčuje svatební šaty pro nevěsty a šaty pro družičky, pánské obleky pro ženichy, bižuterii a doplňky. Zajišťuje prodej svatebních...

Region: Vysočina, Havlíčkův Brod Obor činnosti: Svatební šaty

Dolní 227, Havlíčkův Brod

Romantik

Romantik - svatební šaty, společenské šaty, pánské obleky, snubní prsteny, svatební oznámení.

Region: Vysočina, Havlíčkův Brod Obor činnosti: Svatební šaty

Na Bradle 946, Světlá nad Sázavou

Další společnosti najdete zde: