&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Svatební dorty, koláčky, cukroví - Hlavní město Praha - Praha 4

Svatební dorty a svatební koláčky neodmyslitelně patří ke svatební hostině. Krásný svatební dort a chutné svatební koláčky ocení každý svatebčan.

Svatební dorty a svatební koláčky

Při plánování svatební hostiny byste neměli podcenit výběr svatebního dortu a svatebních koláčků. Jejich vzhled i chuť dotváří příjemnou atmosféru při hodování. Svatební dorty se vyrábí v různých tvarech, barvách i chutích. Můžete si vybrat, zda zvolíte třeba dvoupatrový nebo třípatrový dort, s bílou nebo hnědou polevou, čokoládovou či karamelovou náplní apod. Svatební koláčky jsou pak co do tvaru víceméně stejné, ale vybírat lze z mnoha druhů podle vašich chutí - je libo makové, tvarohové, ořechové nebo jiné? Svatební koláčky jsou vítanou laskominou každého svatebního hosta!

Svatební dorty - jak na výběr toho pravého

Výběr svatebního dortu může být zpočátku oříšek. Měli byste si proto hned na začátku ujasnit minimálně to, v jakých chutích se shodnete. Následně proberte, jaký tvar, barvu a zdobení preferujete. Svatební dorty lze totiž vybírat v celé škále variant - dvoupatrové, třípatrové, čtyřpatrové, na stojanu, bez stojanu, s fondánovým zdobením či dokonce s živými květinami. Pro alergiky jsou k dostání také bezlepkové svatební dorty.

Svatební koláčky na tabuli i do výslužky

Svatební koláčky by na svatební tabuli rozhodně neměly chybět. Svůj účel však splní nejen jako ozdoba svatební tabule, ale také jako nezbytná součást výslužky pro svatební hosty. Původním účelem svatebních koláčků je totiž poděkování svatebčanům za účast na svatbě, za jejich přání a dary. Chutné svatební koláčky pak jako výraz díků můžete předat také matrikáři, fotografovi, hudebníkům či kadeřnici a dalším lidem, kteří se podíleli na organizaci vaší svatby.

Dorty Havelková Praha

Dorty Havelková Praha – pečeme moderní svatební dorty, tematické narozeninové dorty, luxusní marcipánové dorty, makronky a originální...

Region: Hlavní město Praha, Praha 4 Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

U Pískovny, Praha

Internetová cukrárna

Vyrábíme svatební dorty dle Vašich požadavků, možno vybrat tvar a velikost, design, korpus, náplň a zdobení.Ceny individuální dle...

Region: Hlavní město Praha, Praha 4 Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Kosmická, Praha 4

Smetanová cukrárna a. s.

Společnost Smetanová cukrárna Vám nabízí pestrou paletu kvalitních cukrářských a lahůdkářských výrobků za přijatelné ceny.

Region: Hlavní město Praha, Praha 4 Obor činnosti: Svatební dorty, koláčky, cukroví

Metodějova 1464, Praha 4 Háje

Další společnosti najdete zde: