&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

14. 02. 2019SVÍTÍCÍ PÍSMENA

SVÍTÍCÍ PÍSMENA

Jak SVÍTÍCÍ PÍSMENA vznikla a co nás k tomu vedlo.

 

Co je u Vás nového a kam jste se za rok 2018 posunuly?

U nás se pořád něco děje. Tenhle projekt vznikl jako velká srdcovka dvou kamarádek ze školky, které do toho šly po hlavě, i když netušily, jak úspěšný bude. Začínaly jsme s pár písmenky a nápisy a teď můžeme nabídnout dva plné sklady s několika sadami kompletní abecedy, nápisů, čísel, symbolů a světelných řetězů. A protože jsme v Čechách a máme rádi náš jazyk, vylepšily jsme naši nabídku o háčky, čárky a tečky, aby byl každý náš zákazník spokojenJ

 

Jak SVÍTÍCÍ PÍSMENA vznikla a co Vás k tomu vedlo?

Odjakživa jsme věděly, že chceme něco rozjet a mít společný projekt. Začalo to tím, že si Brita zařizovala byt a hledala na internetu vhodné dekorace. Velmi se jí líbil vintage rezavý nápis Bar, který si chtěla dát nad svůj domácí bar. K jejímu překvapení ale nebylo nic takového na českém trhu k sehnání. A tak byl nápad na světěJ Nějakou dobu trvalo, než jsme našly výrobce podle našich představ a všechno jsme doladily k naší spokojenosti a mohly jít “s kůží na trh”. Dneska se nám náš sen plní a to nás vede dál ve snaze zlepšovat se a nabízet více možností, jak udělat svatbu zajímavou.

 

Je to Vaše hlavní práce nebo koníček? Přejete si Vaši značku někam posunout dál?

Určitě to jako koníček začalo. Dneska můžeme říct, že se to celé opravdu posouvá dál. Naše současná situace - rodičovská dovolená a produkční - nám naštěstí dovoluje se firmě věnovat naplno. I díky tomu v letošní sezóně otevíráme pobočku v Brně a Bratislavě. Budeme tak nevěstám zase trochu blíž :-)

 

Máte svítící písmena i doma v rámci osvětlení?

Jednoznačně! Kromě vysněného vintage Baru v obýváku u Brity, mají i obě Terčiny ratolesti jako lampičku ve svém pokojíčku počáteční písmena svých jmen a takhle bychom mohly pokračovat dál…

 

Jak se dá s písmeny pracovat?

Máme písmena v různých velikostech. Menší jsou na tužkové baterie, takže nemají žádná omezení. Dají se kamkoliv postavit, vzít do ruky, zavěsit atd. Větší písmena už se bez šňůry neobejdou, i tak si troufáme tvrdit, že je toho moc nelimituje. Už visela na letištním hangáru nebo stála u rybníku v altánu. Máme k dispozici opravdu dlouhé prodlužovací kabely, takže jsme připravené na všechno :-)

 

Co je nejčastějším účelem písmen na svatbách?

Asi tak trochu mít jinou dekoraci, které se meze nekladou. Světla dělají atmosféru. Písmena Vám umožní vytvořit si osobní nápis, přezdívky, netradiční navigaci.

 

Co vše dokážete z písmen složit?

V tuhle chvíli cokoliv. Třeba: sopka Popocatépetl má 5426 m. n. m.

 

Dají se u Vás písmena kromě zapůjčení i zakoupit?

Primárně půjčujeme. Loni jsme ale otevřeli e-shop, a pustili tak do prodeje malá písmenka jako dekoraci.

 

Jak probíhá spolupráce s klienty? Co je potřeba zajistit k instalaci?

Naše zákaznice si často písmenka instalují moc pěkně samy nebo jim s tím pomáhají svatební koordinátorky či agentury. Nejdříve je potřeba si pro nápis vybrat vhodné místo, pak vyřešit jak tam přivést elektřinu a v neposlední řadě se nechat od fotografa pěkně vyfotitJ

Obvykle si zákazníci vyzvedávají písmenka přímo u nás ve skladu, ale umíme samozřejmě zajistit i dopravu na místo a vlastní instalaci.

 

Můžou být písmena umístěné někde na louce bez přístupu elektriky?

K tomuto účelu slouží naše malá 30cm písmena na baterie. Ty si můžete instalovat klidně doprostřed poleJ Pokud je někde v blízkosti dostupná elektřina, lze si u nás samozřejmě pronajmout i mnoho metrů prodlužovacích kabelů a elektřinu tak k našim větším písmenům dovézt. 

 

Mohou si na svatbách s písmeny hrát i „děti“ nebo je potřeba zajistit, aby se jich nikdo nedotýkal, protože jsou například rozpálené?

Všechna naše písmena jsou ledková, jak ta na elektřinu tak na baterie. Tudíž popálení nehrozí, protože žárovky nevydávají žádné teplo.

 

Jaký nejkurióznější nápis jste sestavovaly?

Na veletrh Svatební cirkus v roce 2017 jsme sestavovaly vtipná slova. Šlo o nápisy: LEHÁRKO pro odpočinkovou zónu, ENTENTYKY pro dětský koutek a RAMÍNKA pro šatnu.

 

Co chystáte na další svatební sezónu? Dáváte si něco za úkol?

Na sezonu 2019 jsme připravily spoustu novinek! Jak už bylo zmíněno výše, nově mámě na pronájem háčky, čárky a tečky, a také velké číslovky na elektřinu. Ty jsou velmi oblíbené na různé oslavy narozenin či výročíJ

Ale teď je naším největším úkolem se plně věnovat dvěma novým pobočkám v Brně a Bratislavě, kde máme i nové kolegyně. Tak nám držte palce.

  

 

www.sviticipismena.cz