&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

09. 10. 2018Snubní prsteny BRILAS

Snubní prsteny BRILAS

Kvalitní prsteny na celý život za skvělé ceny navíc s doživotní garancí nevypadnutí kamenů a službou BEZ OBAV na mechanické poškození.

Deset dobrých důvodů proč vybrat snubní prsteny Brilas

1. nejširší nabídka vzorů snubních prstenů – v nabídce máme přes 500 vzorů od klasických ručně rytých po nejmodernější celo  kamenové vzory. Určitě si u nás vyberete.

2. možnost kombinací materiálů – kromě zlatý snubních prstenů nabízíme nejširší výběr také z ocelových a titanových prstenů. Jako jediní na trhu umožňujeme kombinovat prsteny z různých materiálů mezi sebou. Tedy pro dámu zlatý prsten s brilianty a pro pána klidně ocelový prsten, u kterého oceníte cenovou výhodnost a vzhled k nerozeznání od zlatých prstenů.

 

3. služba bez obav – naše prsteny jsou vyráběny s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu a proto si můžeme dovolit nabídnout ojedinělou garanci na českém trhu. Pro klienty, kteří si zakoupí zlaté snubní prsteny rozšiřujeme dvouletou zákonnou záruku na výrobní vady na krytí vad způsobených špatným zacházením či mechanickým poškozením a to bez jakéhokoliv příplatku, automaticky pro všechny.

4. doživotní garance nevypadnutí kamenů – prsteny od nás jsou osazovány kameny, tak aby nemohly vypadnout, ale vždy se jedná o lidskou práci a tak se chyba může objevit. V tomto případě je nám jedno zda se něco stane po dvou letech či deseti. Vypadlý kámen vždy nahradíme a zafasujeme nový. Unikátní služba, kterou najdete jen u nás.

 

5. nejširší pobočková síť v ČR – víte kam se obrátit pro nákup snubních prstenů? Který značka prstenů je k Vám nejblíž? K nám do našich 15 poboček trefíte vždy.

6. dokonalý servis a péče – víme, že výběr snubních prstenů není snadná záležitost a tak, děláme vše proto abyste se u nás cítili co nejlépe. Garantujeme Vám soukromí a individuální péči v rozsahu minimálně 60 minut, jen pro Vás.

7. u nás se postaráme o Vás i o Vaše děti – jinde jsou možná Vaše děti na obtíž u nás nikoliv. Naše prodejny jsou vybaveny dětským koutkem s hračkami k zabavení Vašich dětí a náš personál ví jak Vám dopřát nerušený výběr.

8. internetový nákup – neradi chodíte po nákupech, nejdůležitější je pro Vás váš čas? Nakupte v našem internetovém obchodě, který je klienty oceňován jako velice přehledný a přívětivý.

9. měřící kroužky zdarma – nemůžete partnera dostat na prodejnu ke změření velikosti prstene? Nevadí. Měřící kroužky, které si u nás zakoupíte Vám následně odečteme z ceny snubních prstenů. Jsou tedy pro Vás zdarma.

10. značkové balení a dárky– naše výrobky pro Vás zabalíme do elegantní značkové krabičky, kterou vložíme do luxusní tašky a přibalíme Vám ještě připomínku na Váš čas strávený s náma. 

 www.brilas.cz